Звучання скрипки та фагота у супроводі Академічного симфонічного оркестру

93
Фото: ТРК "Буковина"

Випускники музичної школи №2 та студенти коледжу мистецтв імені Сидора Воробкевича зіграють для чернівчан та гостей міста.

Для скрипальки Даніели Паламарюк концерт стане випускним екзаменом. Дівчина саме закінчує музичну школу.

ДАНІЕЛА ПАЛАМАРЮК, СКРИПАЛЬКА: «У цьому концерті я повинна буду грати майже все друге відділення. Взагалі, цей концерт для мене дуже важливий, для цього виступу я покладала дуже багато зусиль. Я буду грати не один твір. Взагалі для гри з оркестром потрібно докладати дуже багато праці, дуже багато часу і мати певний досвід. Я займаюсь восьмий рік. Як тільки пішла до школи, одразу пішла у музичну. Буквально через декілька років мене почали показувати, випускати на такі міні-концертики, у музичних школах, на конкурси. Пізніше вже, два роки назад, я почала грати вже з оркестром. Безумовно це дуже великий досвід, і мені дуже це подобається».

МИКОЛА ПОЛЯНКО, СКРИПАЛЬ: «Я граю у дуеті з прекрасною скрипалькою Даніелою Паламарюк. Ви знаєте це для мене така велика мрія була зіграти з оркестром. Я пам’ятаю, як я приходив, коли тільки починав займатись, на концерти філармонії, як слухач. Завжди з таким захопленням дивився на цю сцену, на освітлення.  Я мріяв, що можливо, колись, якщо буду займатись – я доросту. Це завжди було для мене таким стимулом. Це буде мій дебют».

ЛЮДМИЛА МАРТИНЮК, ВИКЛАДАЧ-МЕТОДИСТ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО ОБЛАСНОГО КОЛЕДЖУ МИСТЕЦТВ ІМ. С. ВОРОБКЕВИЧА: « Талановиті учні. З ними дуже цікаво. Всі вони особистості дуже яскраві».

Солісти концерту гратимуть у супроводі Академічного симфонічного оркестру.

ЙОСИП СОЗАНСЬКИЙ, ДИРИГЕНТ АКАДЕМІЧНОГО СИМФОНІЧНОГО ОРКЕСТРУ: «Те, що ми називаємо акомпанементом, що оркестр грає – це те, що в душі соліста відбувається. Цього треба старатись досягнути. У той ж час, коли солісти грають усі мелодії – так ніби ми їх чуємо, ніби ми їх творимо. Воно має бути єдине ціле. Крім акомпанементів, у переважній більшості дуже багато є ансамблів, і такого спільного є, симфонізованого».

АЛЛА ГАМОВА, ВИКЛАДАЧ-МЕТОДИСТ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МУЗИЧНОЇ ШКОЛИ №2: «Унікальність концерту, напевно, в тому, що тут підібрані дуже-дуже гарні музиканти-скрипалі. Унікальність його в тому, що вони усі є випускниками музичної школи №2, вони є студентами, майбутніми студентами, нинішніми і випускниками струнного відділу училища мистецтв імені Сидора Воробкевича. Певна родзинка – виконання концерту Моцарта, студенткою училища – фаготисткою.  Це рідко буває у концертних програмах».

Відбудеться концерт у п’ятницю, о 18.30 у Чернівецькій обласній філармонії.

 Автор: Марина Буличева

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here