Культура Буковини у #Звіти_наживо на ТРК “Буковина”

77
Звіти наживо Віра Китайгородська

Минулої п’ятниці, 20 квітня, о 19:20 на платформах ТРК “Буковина”  у програмі “#Звіти_наживо” брала участь начальник управління культури Чернівецької ОДА Віра Китайгородська.

Це нові формати звітування посадовців, коли немає підготованих виступів, а є відкритий діалог, актуальні і гострі питання експертів і глядачів.

Переглянувши випуск #Звіти_наживо про культуру, глядачі дізналися про об’єми фінансування галузі культури у Чернівецькій області, що чекає на бібліотеки у майбутньому, коли буде фестиваль сучасного мистецтва у Чернівцях та інші цікаві питання у сфері культури краю. треба додати конкретики, яке фінансування, що чекає на бібліотеки, коли буде фестиваль.

“Ми часто нарікаємо на владу, правоохоронні органи, комунальні служби, а про культуру забуваємо. Цього разу команда Суспільного мовника на Буковині вирішила запросити начальницю управління культури відзвітувати за 2017 рік. Ми зібрали питання у найбільших критиків культурного менеджменту та тих, хто неймовірно вболіває за розвиток культурного середовища нашого краю. Переглянувши ефір, глядачі дізналися про те, що держава виділяє на культуру помітно більше коштів у Чернівецькій області, у планах управління культури є перетворення закладів культури у районах на мистецькі центри, а Віра Китайгородська особисто чекає від молодіжних ініціатив чітко прописаних проектів для започаткування та проведення фестивалю сучасного мистецтва у Чернівцях. Крім цього, глядачі мали змогу дізнатися багато іншого і не менш цікавого у сфері культури краю”, — сказав Максим Волошин, продюсер Чернівецької філії Суспільного.

Віра Китайгородська про майбутнє бібліотек.

Віра Китайгородська про майбутнє бібліотек.

Опубліковано ТРК "Буковина" 24 квітня 2018 р.

Віра Китайгородська про вертикальну структуру культури в області. Питання від голови формації "Лабораторія культури"

Віра Китайгородська про вертикальну структуру культури в області. Питання від голови формації "Лабораторія культури" Andriy Tuzhykov

Опубліковано ТРК "Буковина" 24 квітня 2018 р.

Віра Китайгородська про "радянські кальки" та фестиваль сучасного мистецтва на Буковині Питання від художника Тараса Полатайка

Віра Китайгородська про "радянські кальки" та фестиваль сучасного мистецтва на Буковині Питання від художника Taras Polataiko(Тараса Полатайка)

Опубліковано ТРК "Буковина" 24 квітня 2018 р.

Віра Китайгородська про скорочення закладів культури.

Віра Китайгородська про скорочення закладів культури.

Опубліковано ТРК "Буковина" 24 квітня 2018 р.

Повний запис програми можна переглянути за посиланням.

“Звіти. Наживо” – всеукраїнський проект команди UA: Суспільне мовлення та Громадського руху “Чесно”. Під час прямого ефіру на телеканалі Буковина посадовці звітують громаді про результати своєї роботи, відповідаючи на запитання експертів, журналістів і глядачів.

Додамо, інтерактивні звіти відбуватимуться щомісяця впродовж року. Формат програми – 52 хвилини інтерактивного інтерв’ю. Теми проекту запланували відповідно до сезону та актуальності. Вони однакові для всіх регіонів і повинні охопити різні сфери життя областей:

  • Травень — усе про організацію оздоровлення дітей.
  • Червень — ремонт доріг в регіоні.
  • Липень — звітують голови ОТГ та мери малих міст.
  • Серпень — як відбувається реформа освіти.
  • Вересень — перші підсумки медичної реформи.
  • Жовтень — про початок опалювального сезону.
  • Листопад — якими будуть бюджети міст.
  • Грудень — звіти мерів обласних центрів за 2018 рік.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here