На Дністровському водосховищі неподалік села Пижівка Новоушицького району Хмельницької області чернівецький   рибний патруль  затримав браконьєра, який забороненими знаряддями наловив риби на 94, 5 тис.гривень.

Нажаль, на Дністровському водосховищі попри підвищення штрафів за незаконний вилов риби, відчайдухи-браконьєри все таки виходять на воду з сітками, особливо вночі. Одного з них і затримав Чернівецький рибний патруль близько 4 години ранку.

АНДРІЙ БОНДАРЕНКО, ГОЛОВНИЙ ДЕРЖАВНИЙ ІНСПЕКТОР УПРАВЛІННЯ «ЧЕРНІВЦІДЕРЖРИБООХОРОНА»: «Ми помітили браконьєра на човні, який розкидав сітки, а на березі виявили рибу 65 кг. В тому числі і червонокнижну. Всього вилучено 16 сіток. А також човен»

Чернівецький рибний патруль на водоймах Буковини лише 5 місяців, проте результати його роботи вже відчутні.

СЕРГІЙ БОЙЧУК, ГОЛОВНИЙ ДЕРЖАВНИЙ ІНСПЕКТОР УПРАВЛІННЯ «ЧЕРНІВЦІДЕРЖРИБООХОРОНА»: «За цей період було виявлено 258 порушень. Вилучено 340 заборонених знаряд лову а також 650 кг. риби. Державі було завдано збитків на суму майже 323 тис. грн.»

Чернівецькі рибоохоронці закликають громадян не порушувати правила рибальства. Вразі їх виявлення, прохання повідомляти на безкоштовну гарячу лінію: 0-800-50-52-50.

«Золота риба» вартістю 94,5 тис гривеньБільше на нашому сайті https://bukovyna.tv

Опубліковано ТРК "Буковина" 13 вересня 2017 р.

Петро Голопапа

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here