– Це мої колеги!

– Зі святом Вас, усіх благ!

Із привітань розпочинається її робочий день у патрульній поліції. Знайомтеся – це Катерина Коропецька. Двадцятисемирічна дівчина два роки стежить за правопорядком на вулицях Чернівців. Має економічну освіту, відмінно водить автомобіль. Зізнається, попри свій м’який характер на роботі вона інша.

КАТЕРИНА КОРОПЕЦЬКА, ІНСПЕКТОР ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ: «Як ти себе поставиш перед правопорушником, так він тебе і буде сприймати. Тут важливо бути строгою, по-іншому неможливо».

І ось сьогодні, в поліцейської роботи поки небагато. Це невеличкі порушення: водії забувають увімкнути покажчик повороту чи то не видно номерні знаки.

 – Бачите, як добре. Вам щасливої дороги.

Катерина розповідає, якогось особливого поблажливого ставлення через те що вона жінка в колективі патрульної поліції немає.

КАТЕРИНА КОРОПЕЦЬКА, ІНСПЕКТОР ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ: «Як жінки виконують свої обов’язки, так і чоловіки. Все однаково. Але знаєте, коли чоловіки підкладають своє плече, то це дуже добре».

Це зараз у Катерини поліцейська форма. Проте, до цього вона працювала звичайним продавцем в магазині.

КАТЕРИНА КОРОПЕЦЬКА, ІНСПЕКТОР ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ: «Чи я у формі, чи в цивільному, я знаю, що треба допомагати людям. І це моя мета у житті, головне, бути комусь потрібною».

Незважаючи на непросту роботу, а це агресивно налаштовані порушники та дванадцятигодинна зміна, Катерині вистачає часу і на особисте.

КАТЕРИНА КОРОПЕЦЬКА, ІНСПЕКТОР ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ: «Люблю домашній спокій, а ще в мене є хобі – це куховарити. Борщ в мене чудовий, а ще класно виходять вареники».

Катерина не шкодує, що стала патрульною поліцейською і на противагу стереотипам не вважає цю професію суто чоловічою, а навпаки переконана у цій справі можна поєднати чоловічі та жіночі якості.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here