Завтра виконком розгляне питання підняття тарифу на проїзд у маршрутках

129

Як повідомив під час брифінгу Чернівецький міський голова Олексій Каспрук, виконком готовий розглянути підняття тарифу до 5 гривень за умови, якщо перевізники будуть обслуговувати школярів та учнів професійно-технічних училищ за півціни.

ОЛЕКСІЙ КАСПРУК, ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА: «Що стосується вимог до перевізників: дотримання графіків руху, сплата штрафних санкцій за зрив перевезень, чистота в маршрутних засобах, коректність водіїв. Після виконання цих вимог ми готові розглядати підняття тарифу, за умови соціального навантаження, як у багатьох інших містах, перевезення школярів за половину ціни».     

Питання перевезень школярів та учнів професійно-технічних училищ телефоном прокоментував Голова асоціації перевізників Чернівців Микола Альбота: “Ми підемо на будь-які умови, але спочатку нам треба віддати борги. Все-одно зараз учні ПТУ уже навчання закінчили. Зараз знову встановлюється тимчасовий тариф. Ми просимо, щоб мер призначив число, наприклад, 31 серпня. Допустимо, до 31 червня усі перевізники мають подати свої документи в Департамент для проведення розрахунку. А влада має 2 місяці для того, щоб встановити дійсний тариф”.

Також мер сказав, що договори із перевізниками міська рада не розривала. Планують розгляд маршрутної сітки у місті.

ОЛЕКСІЙ КАСПРУК, ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА: «У нас є 47 автобусних маршрутів, з яких 18 – соціальні. Соціальні ми чіпати не будемо. Ми готові у цьому році далі перевозити пільговиків. Але зараз працюємо над тим, щоб оптимізувати маршрутну сітку. Я думаю, що почнеться конкуренція між перевізниками за рахунок того, що ми скоротимо декілька маршрутів і в тому числі їх протяжність. Це ті маршрути, які накладаються на тролейбусні лінії».

Нагадаємо, після 4-денного страйку у суботу, 19 травня, деякі маршрутки почали курсувати. До того – перевізники зупинили рух маршруток, вимагаючи розглянути питання підняття тарифу на проїзд до 5 гривень.

 

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here