Завтра у Чернівцях стартує новий театральний сезон

93
ТРК "Буковина"

У Чернівцях завтра розпочинається новий, вісімдесят восьмий, театральний сезон. Першою виставою, яку покажуть у Чернівецькому обласному музично-драматичному театрі імені Ольги Кобилянської, буде «Зірка без імені» за п’єсою румунського драматурга Міхая Себастьяну.

 «Знаючи наші плани на сезон, я можу сказати, що сезон буде цікавим. Тому що будуть цікаві постановки. Не буду розкривати що саме ми будемо ставити, але, я думаю, сезон буде гарячим,» – ІГОР АНДРОНИК, АКТОР ТЕАТРУ.

Для актора Богдана Братка цей сезон – ювілейний. Вперше на сцену театру він вийшов пів століття тому.

 «Було все під контролем, а тепер – будь ласка, працюйте як хочете. Беріть до постановки п’єси, які хочете. Ну є інші якісь там свої порядки, правила і так далі, але над цим люди працюють, які знають, як це робиться. «Зірка без імені» – тоді вона «Безіменна зірка» називалася. Тепер вона йде зовсім в іншому рішенні, зовсім інші вистави. Зовсім інші акценти розставлені, рішення образів. Задум інший режисера,» – БОГДАН БРАТКО, АКТОР ТЕАТРУ.

«До роботи приступив уже Петро Денисович Колісник, заслужений діяч мистецтв України. Який працював у нас у театрі, який повернувся. Ми дуже раді, що він буде займатися постановкою Панаса Мирного «Чому ревуть воли, як ясла повні?» Інсценізацію створив теж сам. Потім буде випущена самостійна робота за Марією Матіос. І це все до нового року. І до нового року, як завжди, фестиваль «Золоті оплески Буковини». З кожним роком збільшується і глядач, звичайно збільшується ціна квитка, і значить зацікавленість людей до театру значить.» – ЮРІЙ МАРЧАК, ДИРЕКТОР-ХУДОЖНІЙ КЕРІВНИК ТЕАТРУ.

Ми запитали чернівчан, чи йтимуть вони на вистави нового сезону.

«Взагалі йдемо вперше, ми ще не заходили туди. Ні, ну якось заходили, але були маленькі, і не пам’ятаємо,» – АЛІНА ТА ОЛЕКСАНДРА ЛІЗУН, ЧЕРНІВЧАНКИ

«В мене маленька дитина, тому я, нажаль, не можу відвідувати театр. Але от навіть щойно звернули з чоловіком увагу, що зараз відкриття театрального сезону. І я йому кажу: «О, так би хотілося піти в театр!». Він так: «Так, було б добре.» Ми так зітхнули.» – ГАЛИНА ОЛІЙНИК, ЧЕРНІВЧАНКА

«Мене не цікавить така тема, як театр. Більшість не цікавлюсь театром,» –МАРІЯ КОЗЮК, ЧЕРНІВЧАНКА

Після Нового року у театрі готуватимуть ще декілька нових прем’єр. Загалом у новому сезоні театрали очікують прийняти п’ятдесят сім тисяч глядачів.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here