Заступник начальника управління молоді та спорту Чернівецької ОДА не прийшов на прямий ефір Суспільного мовника Буковини

428

Заступник начальника управління молоді та спорту Чернівецької ОДА Артур Боштан не з’явився у прямому ефірі всеукраїнського медіа-проекту #Звіти_наживо на телеканалі «Буковина» створений Суспільним мовником у партнерстві з Громадський рух ЧЕСНО.

Зі слів ведучої, Євгенії Гайфер, “Попередньо Артур Боштан погодився прийти до нас на ефір. За кілька днів до ефіру все було проанонсовано, але ввечері, за день до “Звіту. Наживо” до нашої редакції надійшов лист про те, що Артур Боштан не прийде до студії, адже їде на заздалегідь запланований семінар “Новітні геодезичні та картографічні технології для підтримки адміністративно-територіальної реформи”  в смт Стара Ушиця Хмельницької області. Коли ми зателефонували до заступника начальника управління молоді та спорту, котрий був запрошений на ефір, запитали: в чому така нагальність поїзди, то Артур Боштан сказав, що їде, як учасник зі студентами для розвитку”.

Максим Волошин, продюсер чернівецької філії Суспільного: “В ефірі ми розклали по полицям для наших глядачів причину відсутності запрошеного гостя. Виклали всі матеріали, та озвучили питання які були підготовлені. Підготуємо інформаційний запит щодо порушених питань.

  1. Представники управління молоді та спорту мають можливість прозвітувати перед громадою області. Ми надішлемо всі запитання до управління, а відповіді будуть розміщені на платформах Суспільного мовника Буковини.
  2. Ми прагнемо налагодити діалог для того, щоб буковинці розуміли, що мають право отримувати інформацію, яка стосується безпосередньо їхньої діяльності.
  3. “Звіти. Наживо”-  це не про те, як все добре і чому скоро буде ще краще, це про реальну дієвість і спроможність влади виконувати свої функції”.

Лист від управління молоді та спорту Чернівецької ОДА

Боштан звіти наживо

Повний запис прямого ефіру #Звіту_наживо

#Звіти_наживо про літній відпочинок для дітей!

Сьогодні #Звіти_Наживо про літній відпочинок та оздоровлення дітей. Ведуча – Євгенія Гайфер

Опубліковано ТРК "Буковина" 18 травня 2018 р.

Нагадаємо, такі інтерактивні звіти заплановані щомісяця до кінця року за актуальними на цей час темами:

  • Червень — ремонт доріг
  • Липень — голови ОТГ, мери малих міст
  • Серпень — реформа освіти
  • Вересень — медична реформа
  • Жовтень — початок опалювального сезону
  • Листопад — бюджети міст
  • Грудень — звіти мерів обласних центрів за 2018 рік.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here