Загиблому в АТО Ігорю Крисоватому відкрили пам’ятну дошку в рідному селі (ВІДЕО)

139

Перед тим як піти до військомату він зробив пропозицію своїй коханій. На Вижниччині у селі Карапчів відкрили меморіальну дошку загиблому в АТО молодшому сержанту Ігорю Крисоватому. 17 червня 2014 року загинув у бою з терористами в районі селища Металіст на околицях Луганська. На той момент Ігорю було лише 22 роки. Рідні та друзі хлопця і досі не можуть оговтатися від втрати.

У центрі села біля пам’ятника Героям-Захисникам Другої світової війни урочиста лінійка. Тут зібралися усі, хто знав  сучасного Героя – Ігоря Крисоватого. Його ім’я тепер на меморіальній дошці.  

ОЛЕНА КРИСОВАТА, МАТИ ІГОРЯ КРИСОВАТОГО: «Завжди, щодня, щохвилини він зі мною, пам’ятаю і буду пам’ятати, поки буду жити».

Ніхто із рідних не хотів, щоб він їхав. А коли отримав повістку, спочатку нічого й не сказав, аби не засмучувати близьких. Зателефонував, коли уже був у військкоматі, розповідає мати загиблого Олена Тодорівна. Особливою підтримкою у хвилини важких боїв була для Ігоря сестра Марина. Вона й досі не може змиритися із тим, що брата немає.

МАРИНА ГЛАДКА, СЕСТРА ІГОРЯ КРИСОВАТОГО: «Уже минає сьогодні три роки, як його немає з нами і цей біль взагалі не вщухає, можливо воно десь там трошечки якось зарубцьовується, але я переживаю сьогоднішній день як три роки назад».

Серед присутніх було чимало  учнів одягнених у футбольну форму. Адже як пригадує шкільний вчитель Микола Михайлович, Ігор був спортивною надією Карапчівської школи, мав талант до футболу, виступав за місцеву команду. 

МИКОЛА ТИРОН, ВЧИТЕЛЬ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ КАРАПЧІВСЬКОЇ ЗОШ: « Як кажуть, вчителька букви вчить, так і я його вчив ходьби, бігу, стрибків і тому подібне. З ним ми дуже гарно поводились, це був герой від малих років до останніх своїх днів, він ніколи нічого не боявся, він завжди був першим».  

Той, хто хоч раз із ним спілкувався забути не зможе, передусім його надійність та завзятість, кажуть рідні.

Загиблому в АТО Ігорю Крисоватому відкрили пам’ятну дошку в рідному селіБільше на нашому сайті https://bukovyna.tv

Опубліковано ТРК "Буковина" 15 червня 2017 р.


ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here