За неприбраний сніг – штраф

75
сніг чернівці

Як повідомив начальник інспекції з благоустрою при виконавчому комітеті Чернівецької міської ради Сергій Обшанський, діючими Правилами благоустрою Чернівців в частині прибирання в зимовий період передбачено:

– Зимове прибирання в першу чергу має забезпечувати нормальний рух пішоходів та транспорту і включати: підмітання та зсув снігу; усунення слизькості; прибирання снігу та сніжно-льодяних утворень до твердого покриття.

– Прибирання вулиць і тротуарів, площ в період снігопаду проводиться комунальними спеціалізованими підприємствами та іншими суб’єктами господарювання не залежно від форм власності на прилеглих територіях.

– Прибирання здійснюється негайно з початку снігопаду, для запобігання накату.

На територіях прибирання суб´єкти господарювання та підприємницької діяльності прибирають: тротуари від снігу і льоду та посипають їх піском; дахи, водостічні труби, карнизи від льоду із забезпеченням заходів безпеки (встановлення огорож на тротуарах і негайне прибирання скинутого снігу та льоду).

– Пісок заготовлюється комунальними підприємствами міста до настання холодів.

– Щодо прибирання територій в приватному секторі, повідомляємо, що Правилами благоустрою передбачено, що тротуари вулиць в мікрорайонах приватної забудови прибирають домовласники в межах свого будинковолодіння на прилеглій території.

Прибраний сніг з тротуару складується на краю тротуару та прилоткової частини у вигляді снігового валу. Снігові вали розміщуються на відстані не більше одного метра від бордюру.

– Забороняється формування снігових валів на перехрестях, зупинках очікування громадського транспорту, в місцях в’їзду у двори та внутрішньоквартальних територіях, а також на зелених насадженнях, решітках зливоприймальних колодязів, контейнерних майданчиках для збору твердо-побутових відходів.

За не виконання даних вимог згідно ст. 152 КУпАП передбачена адміністративна відповідальність – накладання адміністративних стягнень від 340 до 1360 грн на фізичних осіб та від 850 до 1700 грн на посадових осіб та фізичних осіб підприємців.

 

Джерело

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here