«З Вірою Надією та Любов’ю». У Чернівцях пройшов вечір для підтримки дітей з складною долею

199

Вікторія навчається в 9-му класі Чернівецької ЗОШ №22. З дитинства дівчина любить малювати. Розповідає, в її доробку декілька десятків картин. Нині Вікторія у числі тих, кого запросили на благодійний вечір. 

ВІКТОРІЯ СТОЛЯР, УЧАСНИЦЯ ЗАХОДУ: «Я хотіла показати свій талант, щоб рідні та близькі гордилися мною. І щоб бачили, що я талановита. Думаю, що розкрию свій талант».

СВІТЛАНА БОНТАР, ТІТКА ВІКТОРІЇ: «Це вона ніде не навчалась, так, як немає змоги у матері, адже батька ця дівчинка не знає з самого народження. Дитина майже матері не бачить і тяжкі дуже умови».

Наталія Санжеревська з двома неповнолітніми дітьми переїхала до Чернівців з прифронтової Мар’їнки. У нашому місті живуть вже три роки. Тут донька Наталії – Поліна продовжує займатися вокалом.

НАТАЛІЯ САНЖЕРЕВСЬКА, УЧАСНИЦЯ ЗАХОДУ: «Ми стараємось, хочемо щоб діти були якось зайняті, розвивались. І добре, що не забувають таких дітей які стараються, займаються і до чогось прагнуть».

На Благодійний вечір запросили 9 дітей, які отримуватимуть протягом року стипендію Фонду. Її розмір залежить від суми благодійних внесків. Розподіляти між стипендіатами допомогу будуть порівну.

УЛЯНА ЛЕГУСОВА, ГОЛОВА ПРАВЛІННЯ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО ОБЛАСНОГО ВІДДІЛЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДИТЯЧОГО ФОНДУ: «Ми спілкувались з навчальним закладами з Департаментом Освіти і просили їх рекомендувати нам дітей, які гідні називатися стипендіатами нашого фонду. Це мають бути діти обдаровані, які мають здібності, таланти. І безумовно це мають бути діти, в яких складні умови проживання в сім’ї, або діти, що позбавлені батьківського піклування».

У Чернівцях обласне відділення Дитячого фонду працює понад 20 років. Він співпрацює з громадськими організаціями, органами місцевої влади та всіма небайдужими громадянами у допомозі дітям, які опинилися у скрутному становищі. Матеріальну підтримку діти отримують і від меценатів.

СТЕЛЛА СТАНКЕВИЧ, ЧЛЕН ПРАВЛІННЯ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО ОБЛАСНОГО ВІДДІЛЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДИТЯЧОГО ФОНДУ: «Тим дітям, які залишилися самі, які не мають батьківського тепла, материнського тепла і дуже хочеться хоч трохи прикрасити їм життя».

Благодійники

«З Вірою Надією та Любов’ю». У Чернівцях пройшов вечір для підтримки дітей з складною долеюБільше на нашому сайті https://bukovyna.tv

Опубліковано ТРК "Буковина" 4 грудня 2017 р.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here