З цього року, випускники, які бажатимуть вступити на магістратуру здаватимуть ЗНО

114
ЗНО Чернівці

ЗНО для бакалаврів. Вже завтра випускники 15 спеціальностей, які бажають вступити на магістратуру, проходитимуть тестування у формі зовнішнього незалежного оцінювання. Таке нововведення для українських студентів запрацювало цього року. 

Близько семи сотень випускників бакалаврів Чернівецького національного університету зареєструвались на проходження ЗНО з іноземної мови. Серед них і Ірина Омельницька. Дівчина закінчила 4 курс факультету історії, політології та міжнародних відносин.

ІРИНА ОМЕЛЬНИЦЬКА, БАКАЛАВР ПОЛІТОЛОГІЇ: « Я вже здавала ЗНО, коли вступала на 1 курс університету. Знаю, як проходила ця процедура, тому хвилювань вже менше цього року. Єдині незручності, що вони проходитимуть  в іншій школі, а не в університеті. Коли я здавала ЗНО вперше з англійської мови, тоді звичайно готувалась, переживала, не знала які саме будуть завдання. Я думаю, що моїх знань повинно вистачити, якось спеціально не готуюсь до цього. Лише морально налаштовуюсь».

ЗНО з іноземної мови майже тисяча буковинських бакалаврів здаватимуть вже завтра. У місті працюватиме 5 пунктів тестування.

ТАРАС ЗВОЗДЕЦЬКИЙ, ВІДПОВІДАЛЬНИЙ СЕКРЕТАР ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ ЧНУ ІМ. Ю. ФЕДЬКОВИЧА: «Англійська, німецька французька або іспанська. Складати іспит будуть за програмою, яка затверджена Міністерством освіти і науки, це програма така ж за якої складають ЗНО випускники шкіл».

Випускники юридичних спеціальностей складатимуть у п’ятницю додаткове ЗНО з права.

ЛЮБОВ ЯКИМЕНКО, ЗАВІДУВАЧ ВІДДІЛУ МОНІТОРИНГУ ЦЕНТРУ ЯКОСТІ ОСВІТИ: «Для того, щоб дотримуватись процедури і потрапити на пункт тестування, випускникам треба мати при собі обов’язково екзаменаційний лист, який їм видали, коли вони реєструвались, документ, що посвічує особу – паспорт, запрошення. Обов’язково дві ручки насиченого чорного кольору і при бажанні прозову пляшку з водою».

Результати зовнішнього незалежного оцінювання стануть відомі за два тижні.

 

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here