З особливою любов’ю від особливих діток (ВІДЕО)

118
З особливою любов’ю від особливих діток

У Чернівцях вихованці спеціальної загальноосвітньої школи №3 влаштували аукціон своїх робіт. Все для того, аби за виручені кошти облаштувати подвір’я власного навчального закладу.

Для того, аби зробити ось цю пасхальну композицію Вадимові знадобилося кілька тижнів. Хлопець не проти поділитися із нами, як можна це зробити в домашніх умовах.

ВАДИМ, УЧЕНЬ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ СПЕЦІАЛЬНОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ №3: «Зробити два кружечки, в середині замотати. Потім очі купити, ніжки зробити».

Але головний секрет приберігає на кінець. Каже, аби все вийшло «треба любити це».

Семикласник Денис на аукціон виставив свої витинанки. Їх кілька і розповідає, що багатенько намучився з ними, бо робити їх важко, адже «те, що рвалося постійно».

Але за таку роботу хлопець просить не багато – по 15 гривень за кожну. Як витинанки, так і інші вироби від особливих діток мають символічну ціну. Кажуть, не завищували, аби купили швидше. Ось і перший покупець. Маленький Тихон вибрав пасхальне яйце з бісеру і, на перший погляд, дуже задоволений покупкою. Вчителі зазначають, у ці роботи вкладений величезний труд, і дітвора радіє, коли їхню працю оцінюють.

ВАСИЛЬ ЛЮБКІВСЬКИЙ, ВЧИТЕЛЬ ПРАЦІ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ СПЕЦІАЛЬНОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ №3: «Часу йде багато, бо це і прибирання робочого місця, і підготовка. На одну роботу може піти і два, три уроки, але такі ярмарки, коли приходять люди небайдужі і купують, тому діти дуже раді, дуже люблять продавати все це».

Усі зібрані кошти з аукціону підуть на потреби навчального закладу. Вчителі переконують, це також виховний момент, бо діти бачать, що їхні старання перетворюється у реальну справу.

ОЛЬГА ДОБРЖАНСЬКА, ДИРЕКТОР ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ СПЕЦІАЛЬНОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ №3: «В цьому році ми вирішили, що для дітей зробимо альтанку. Подвір’я маленьке і, якщо погодні умови заважають, то ми вирішили, що в альтанці дітям буде добре. Ми вирішили там зробити і столи, лавки, і уроки там готувати».

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here