Якщо в магазині немає платіжного терміналу – штраф 8500 гривень

417

Це адміністративна відповідальність за відсутність електронних засобів платежу. Вони мають бути там, де є касовий апарат. У цьому чернівецькому магазині розрахуватися карткою не можна. Терміналу тут немає. Аби не привертати до себе увагу знімаємо прихованою камерою.

  • Нема. Ні на одній касі, ні на іншій.

Наталія розраховується карткою 10 років. Каже, це зручно, однак не усі місцеві підприємці це зрозуміли.

НАТАЛІЯ ЛУПУЛ, ЧЕРНІВЧАНКА: «Вчора мені довелося повернути увесь товар в іншому магазині, тому що у них не має такого терміналу. Бувають такі випадки в аптеках, і в різних магазинах. Можливо це не вигідно».  

Платіжні термінали мають бути там, де є касові апарати. А касові апарати обов’язково – в торгових точках площею понад 20 квадратних метрів, окрім заправок, розташованих у населених пунктах із понад 25 тисячами осіб. Нині держпродспоживслужба навідується з позаплановою перевіркою.

НАДІЯ КУТИНІНА, НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ КОНТРОЛЮ У СФЕРІ ТОРГІВЛІ, РОБІТ ТА ПОСЛУГ ГУ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ У ЧЕРНІВЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ: «Якщо підприємці порушують закон, то звичайно, застосовуються до них штрафи у сумі 8500 гривень. У цьому році нами не було виявлено суб’єктів господарювання, де не було платіжних терміналів».

За користування платіжним терміналом українські банки беруть комісію від півтора відсотка і вище.

1 КОМЕНТАР

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here