Виставу “Чарівне дзеркало” показали соціально незахищеним дітям та дітям учасників АТО

128

У виставі «Чарівне дзеркало» йдеться про боротьбу добра та зла. У ній беруть участь понад 60 вихованців Чернівецького палацу культури. Актори співають, показують акробатичні етюди та танцюють запальні танці. Режисер вистави Іван Данілін каже, вже вдруге ставить новорічну казку. Та хоче, аби після її перегляду діти повірили у диво.

ІВАН ДАНІЛІН, РЕЖИСЕР ВИСТАВИ «ЧАРІВНЕ ДЗЕРКАЛО»: “Діти вірять в казки. І напередодні новорічно-різдвяних свят, хочеться, аби у них було відчуття свята. Хоча снігу немає, але у нас на сцені зима”.

Наталя Гідрович з сином Миколою щороку відвідує новорічні вистави. Нині ж, взяла із собою похресницю. Такі заходи творчо розвивають дітей та дарують святковий настрій, каже мама хлопчика.

НАТАЛЯ ГІДРОВИЧ, МАМА МИКОЛИ: “Для дітей це дає здобуття культури в майбутньому. По-друге показує, що є добро, є зло, є персонажі є актори, які дають здобуток, можливо в майбутньому вони хотітимуть стати також акторами”.

Надія Колодницька у цирковій студії займається понад рік. Для маленьких глядачів з дівчатами підготувала акробатичний етюд «Таємниці океану».

НАДІЯ КОЛОДНИЦЬКА, АКТОРКА ВИСТАВИ «ЧАРІВНЕ ДЗЕРКАЛО»: “Репетиції звісно у нас проходили дуже насичені і ми дуже довго готувалися до цього номеру”.

А мавпочку у виставі «Чарівне дзеркало», грає Вікторія Попович. Дівчина готувалася до вистави понад чотири місяці.

ВІКТОРІЯ ПОПОВИЧ, АКТОРКА ВИСТАВИ «ЧАРІВНЕ ДЗЕРКАЛО»: “Є багато смішних моментів, діти плескають, їм все подобається”.

Після завершення вистави до малечі завітали Дід Мороз та Снігурочка. Вони танцювали, розповідали вірші та водили хоровод. Понад 2000 дітей завітають на свято міської новорічної ялинки, каже директор Центрального Палацу культури м. Чернівці, Олександр Мадей. Діти з багатодітних сімей та учасників АТО отримують солодкі подарунки. Гостинці придбані за кошти міського бюджету.

ОЛЕКСАНДР МАДЕЙ, ДИРЕКТОР ЦЕНТРАЛЬНОГО ПАЛАЦУ КУЛЬТУРИ М. ЧЕРНІВЦІ: “9 січня у нас відбудеться ще дві вистави. Також на 11 годину, а на 13 годину відбуватиметься святковий захід для дітей інвалідів, якими опікується товариство «Паросток» і для гуртківців центрального палацу культури які працювали для своїх дітей і також дадуть виставу для самих себе”.

У Центральному Палаці культури Чернівців до 5 січня можна побачити виставу «Чарівне дзеркало». Показ відбуватиметься об 11 та 13 годині. Вхід безкоштовний.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here