Вибори в ОТГ: ніч підрахунку голосів та попередні підсумки виборів

289

Про те, як минула ніч підрахунку голосів та попередні підсумки виборів  (станом на 9-ту год. 30 жовтня) нам телефоном розповів координатор регіонального спостереження за виборами Громадянської мережі ОПОРА у Чернівецькій області Тарас Прокоп.

«Було декілька інцидентів під час підрахунку голосів. Було враховано те, що члени ДВК не завжди адекватно враховували недійсні бюлетені, по-своєму трактували, які бюлетені дійсні, які – ні. Але загалом, вибори пройшли успішно, і ДВК у межах Мамаївської та Острицької ОТГ передали свої протоколи до ТВК. Залишаються деякі документи по Кіцманській ОТГ, і Магальска ОТГ – в процесі завершення виборів. Грубих порушень, які б мали суттєвий вплив на хід виборів не було.

Через погодні умови на деяких дільницях пропало світло. Підозр, що це було зроблено спеціально для якихось провокацій не було.

За попередніми даними, у межах Мамаївської ОТГ перемогу здобула Н. Катрюк, Кіцманської – С. Булега, Острицькій – В. Цуркан, в Магальській – єдиний кандидат, діючий голова – О. Нандриш».

Вибори в ОТГ: ніч підрахунку голосів та попередні підсумки виборівБільше на нашому сайті https://bukovyna.tv

Опубліковано ТРК "Буковина" 30 жовтня 2017 р.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here