«Ви або з владою, або з народом». У Чернівцях пройшов мітинг прихильників Саакашвілі

288

Пікетувальники вимагали від влади звернутися до Президента, аби зупинити, на їх думку, незаконні дії проти Міхеїла Саакашвілі. Нагадаємо, сьогодні правоохоронці затримали колишнього голову Одеської ОДА в Києві. Його посадили в машину, проте вивезти силовикам не вдалося, активісти заблокували авто та звільнили політика.

Спочатку активісти прийшли до керівників області. Вони написали звернення із вимогою, аби депутати обласної ради його прийняли на сесії, що відбудеться 7 грудня.

ТАРАС ВОЛОВІДНИК, ПІКЕТУВАЛЬНИК: «Усі прекрасно бачили, як сьогодні затримали Саакашвілі. Двічі президента Грузії, опозиціонера. Влада боїться його після недільного маршу. У країні немає ніяких змін, усі фейкові реформи. Ми хочемо, щоб керівництво області дало чітку оцінку діям влади у Києві, як вони відносяться до цього. І чи будуть вони підтримувати владу, чи будуть все таки з народом».

Пікетувальник: «Піднімаємся до голови ОДА».

Секретар: «Їх немає, ні голови ОДА, ні голови обласної ради, ні заступників».

ВАСИЛЬ САВЧУК, ПІКЕТУВАЛЬНИК: «Я прийшов із позицією того, що відбувається в Україні. Сьогодні затримали Саакашвілі, а завтра прийдуть за нами. Я вимагаю імпічменту Президента, бо він себе вичерпав».

Пікетувальник: «Йдемо до міського голови та заступників».

ОЛЕКСІЙ КАСПРУК, ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА: «Якщо ви хочете, щоб я сказав вашими словами, то я цього робити не буду. Я вважаю, що будь-який громадянин України, будь-яка людина, яка знаходиться на території України має виконувати рішення органів влади. Все крапка. Коли мене викликають в суд, я іду в суд, а не збираю людей, щоб мене туди не пустили».

Пікетувальники передали аналогічне звернення міським обранцям. Нині у столиці – мітинг за участі Саакашвілі. Політик закликає людей виходити на Майдан і вимагати імпічменту Президента.

саакашвіллі

«Ви або з владою, або з народом». У Чернівцях пройшов мітинг прихильників СаакашвіліБільше на нашому сайті https://bukovyna.tv

Опубліковано ТРК "Буковина" 5 грудня 2017 р.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here