Вулиця Ірини Вільде досі залишається розбитою

74
ФОТО: ТРК "БУКОВИНА"

Хоча ремонт цієї дороги триває ще з 2016 року. За умовами договору усі роботи мали закінчити до першого липня. А підрядник обіцяв завершити асфальтування вулиці до серпня. 

Відновлювати асфальт на вулиці Ірини Вільде мали розпочати 20 червня. Про це 18 червня на брифінгу повідомляв мер Олексій Каспрук. Станом на 25 липня роботи не розпочали.

ОЛЕКСАНДР ГОЛЯК, ВОДІЙ: Цю дорогу роблять вже два роки, а толку немає. Та там добрі ями, сантиметрів 5-6, а то й до 10.

ІВАН ПАВЛЮК, ВОДІЙ: Багато разів на тиждень їздимо. Мені здається, що дороги гіршої немає. Бачу, що на інших вулицях роблять дороги, якщо б хоч тут засипали, якийсь гравій, хоча б хоч щось робили. Цією вулицею всі до базару їдуть. 

ІВАН ГОНЧАР, ВОДІЙ: Неохота їхати у цей напрямок, але треба. От подивіться яма, канал, яма, канал, а ще стреси.

Замовником робіт на вулиці Ірини Вільде є комунальне підприємство «Чернівціводоканал».

АНАТОЛІЙ ЧАБАН, КЕРІВНИК КП « ЧЕРНІВЦІВОДОКАНАЛ»: “У 2016 році була заключна угода на заміну каналізаційного колектора на вулиці Вільде. З благоустроєм і виконанням усіх робіт. У 2017 році роботи по мережі були закінчені, а асфальтування не було закінчено”.

На ремонт вулиці з міського бюджету виділили 887 тисяч гривень. Тендер виграла приватна компанія  «Алекс Промбуд». У 16 році вона  отримала 315 тисяч гривень на заміну каналізаційних мереж, ще 430 тисяч перерахували у цьому році.

ОЛЕКСІЙ БОДНАРАШЕК, КЕРІВНИК ПП «АЛЕКС ПРОМБУД»: “Справа в тому, що нам обіцяли виділити кошти на асфальтування, але на сесії міської ради так і не виділяють. Провести ці роботи поки немає змоги, щоб робити це за власні кошти. Все це переноситься з сесії на сесію. І так триває понад два місяці майже”.

Відповідно до умов договору ремонт на цій вулиці мали завершити першого липня цього року.

ОЛЕГ ПИЛИП’ЯК, ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА ДЕПАРТАМЕНТУ  ЖКГ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ: На сьогоднішній день угода з в частині того, що він виконав і не виконав розірвана. На сьогоднішній день з попередньої угоди залишилося всього 100 тисяч гривень. За ці гроші на вулиці відновити асфальтне покриття неможливо. Тому на сьогоднішній день вишукується нове фінансування, там порядка 800 тисяч і буде укладена нова угода можливо і з нашим МіськШепом. До 15 та 20 вересня це питання би  знялося. Відновлення асфальтного покриття після проведення робіт, це не капітальний ремонт вулиці”.

АВТОР: ДМИТРО ЗАНЯ 

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here