Вона продовжує ламати стереотипи про життя (ВІДЕО)

3638

Ользі Гердезі рік тому діагностували рак четвертої стадії. За цей час дівчина пройшла 12 курсів хіміотерапії. Хоча сама називає їх порціями «смакотинок». Їй вдалося згуртувати навколо своєї проблеми тисячі людей з усієї України і заручитися підтримкою навіть вітчизняних зірок. Ольга довела, що привабливою і жіночною можна виглядати навіть, якщо на голові немає волосся.

26-річній чернівчанці Ользі протягом семи місяців лікарі не могли встановити діагноз. Дівчина постійно кашляла і задихалась. У Київському інституті раку таки знайшли причину її поганого самопочуття. Лімфому неходжкінську, іншими словами – злоякісну пухлину діагностували столичні медики. Перший день літа минулого року Ольга запам’ятає на все  життя.ОЛЬГА ГЕРДЕГА

ОЛЬГА ГЕРДЕГА: «Я тоді була зі своєю вагітною сестрою, яка перебувала якраз на 6 місяці вагітності. Ми вийшли з лікарні, пригадую: вона мене обійняла. Я легенько заплакала і у мене потекла туш і навколо ока було чорне і я тоді пожартувала, що я – як панда. Це нас розвеселило. Ми з сестрою жартували, планували, яку зачіску зробити, щоб гарно коротко постригтися чи зробити перуку з власного волосся».

Жартома Оля тепер називає себе  «лиса черепушечка». Дівчина втратила волосся після чергового курсу хіміотерапії. Капелюшки та перуки носити не любить. Впевнена: без них вона виглядає привабливішою. І всіх своїх подруг по палаті теж переконала у цьому.

ОЛЬГА ГЕРДЕГА: «Чесно кажучи, звичайно трохи незвично ходити без волосся, але мені зараз дуже подобається мій стиль. Мені подобається реакція людей на вулиці: хтось показує, що супер, класно, хтось сміється, – але будь-яка реакція це весело».

До своєї хвороби дівчина ставиться по-філософськи. Каже, завдяки недузі з її життя зникли непотрібні люди, натомість  з’явилися ті, які підтримують. Ольга в свою чергу стала  прикладом для багатьох українців, які борються з раком.

ОЛЬГА ГЕРДЕГА: «Дуже багато людей хороших, які допомагають, які ввійшли в моє життя, яких я раніше не знала. Я от, до речі, ніколи не задавала собі питання чому це сталося зі мною, чому рак у мене, я кажу – для чогось: зрозуміти щось, змінити оточення, поміняти світогляд, зрозуміти, що є цінніші речі, чим матеріальні».

Сьогодні дівчина проходить 12-ий курс хіміотерапії. Один такий коштує для її родини приблизно 30 тисяч гривень.  Німецька клініка погодилася дообстежити Ольгу. Для цього в найкоротші терміни потрібно зібрати 20 тисяч євро. Сотні людей з усієї України долучилися до збору коштів. Чернівецькі подруги Ольги також закликають усіх небайдужих допомогти.ОЛЬГА ГЕРДЕГА

КАТЕРИНА, ПОДРУГА ОЛЬГИ ГЕРДЕГИ: «Я побачила її історію в Інтернеті  і вона вразила мене до глибини серця. це неймовірна дівчина. вона дуже щира, ніжна і  ви, знаєте, вона в будь-якій ситуації підтримує інших в першу чергу. це людина, яка буде боротися до кінця, незважаючи на важкий стан хвороби, вона завжди виглядає на всі сто».

НАТАЛІЯ, СЕСТРА ОЛЬГИ ГЕРДЕГИ: «Олька –  молодець. Олька бореться. і норді ми падаємо духом, а  ось Олька завжди така бадьора, оптимістична і дивлячись на неї ми не можемо опускати руки».

ДІАНА, ПОДРУГА ОЛЬГИ ГЕРДЕГИ: «Ми перш за все намагаємося морально їй допомогти, ми гуляємо, спілкуємось, щоб відволікти».

КАТЕРИНА, ПОДРУГА ОЛЬГИ ГЕРДЕГИ: «Морально таким людям, які хворіють раком важко, тому що на них звертають увагу. Ось ми вчора прогулювалися Кобилянською, на неї так пристально дивляться. Не треба так. Робіть це акуратніше, адже таким людям морально важко».

Усі небайдужі буковинці можуть також долучитися до збору коштів.

Банківські реквізити:

UniCredit- 5289447119503609

Приват Банк – 5168757311208658

WesternUnion –  Gerdega Olga

Skrill – help_olya25@mail.ru

Автор : Лілія Вакарюк

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here