Досі на будь-які перевірки був накладений мораторій.

На брифінгу представники «Чернівціводоканалу» розповіли, що більшість підприємців, які продають воду чернівчанам, купують її у водоканалу. Про це повідомляє Інформаційне агенство АСС.

– Упродовж 2017 року 12 млн. 600 тис. метрів кубічних води ми продали підприємцям, які беруть воду на автомобільному транспорті. Куди її везуть – проконтролювати не можемо. Як і відмовити у продажу. Заздалегідь укладаємо договір і, відповідно, продаємо по 9 грн. за метр кубічний, – розповів Анатолій Чабан, директор КП «Чернівціводоканал». – Підприємці набирають воду на водозаборі Рогізна і Магала. Можу сказати точно: наша вода відповідає всім санітарно-гігієнічним вимогам.

ФОТО: ТРК БУКОВИНА

Придбану у водоканалу воду підприємці доочищують і продають уже значно дорожче. Натомість «Чернівціводоканал» підвищити свою ціну для таких підприємців не може.

За словами Сергія Лазарєва, начальника Чернівецького міського управління Держпродспоживслужби, цього року знято мораторій на перевірку підприємців та ФОПів. Таким чином, служба обіцяє дослідити воду, яку продають з автомобілів та апаратів, на якість. Результати обіцяють оприлюднити вже за 1-2 місяці.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here