Вбивство собаки під стінами чернівецького притулку для тварин

459

Шестикласник з Буковини нещодавно став кращим юним кінологом України. Разом зі своєю німецькою вівчаркою хлопчик виграв конкурс у Сумах. Розповів – дуже любить свою Вегу, ніколи не скривдить і не покине у біді.  Антоніна зі своїм собакою вона проїхала майже всю Україну. Боніфацій в неї вже 9 років і без нього не уявляє свого життя. Та не всім собакам щастить знайти хорошого господаря. У Чернівецькому притулку для тварин усі шоковані подією, яка тут сталася біля входу на територію установи.

ОЛЕКСАНДР ХМЕЛЬ, ЖУРНАЛІСТ: «Компанію ось цим собакам мав скласти ще один чотирилапий. Сюди до притулку його привіз один невідомий чоловік. Але в останню мить дії, до яких він вдався, зовсім не піддаються людській логіці»

Чоловік приїхав на дорогій іномарці, виглядав пристойно, поводив себе адекватно – розповідає пані Ярослава. Вона єдина, хто встиг поспілкуватися із гостем.

ЯРОСЛАВА ШТЕФЮК, ДОГЛЯДАЛЬНИЦЯ ЗА ТВАРИНАМИ МКП «ПРИТУЛОК ДЛЯ ТВАРИН»: «Він каже – ось мені підкинули собачку. Я би хотів, щоб її забрали. Я питаю – а ви не пробували десь її прилаштувати? Він каже ні, бо має ротвейлера. Взяв би собі, але ротвейллер її розірве. Я кажу, може по сусідах десь. А він каже – у всіх сусідів є вже собаки»

Чоловіка попросили зачекати 20 хвилин для оформлення собаки, тому що  була обідня перерва. Він сказав, що посидить цей час в автомобілі, аби чотирилапий там не нашкодив. Але свої плани раптово кардинально змінив. Відео відзняли камери спостереження. І на власні очі все бачила Валерія.

ВАЛЕРІЯ БРЕНИК, ОПЕРАТОР МКП «ПРИТУЛОК ДЛЯ ТВАРИН»: «Я почала виходити і почула писк собаки. Вона ніби вила. Підходжу ближче, бачу, що він на ній – переїжджає двічі і вже почав об’їжджати. Собака померла одразу. Переїхав свідомо її»

Фото директор притулку одразу ж розмістив у соцмережі. Тепер чоловіка розшукує поліція.

ТЕТЯНА АНДРІЙЧУК, СПЕЦІАЛІСТ ВІДДІЛУ КОМУНІКАЦІЙ ГУ НАЦПОЛІЦІЇ В ЧЕРНІВЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ: «На даний час працівники Чернівецького відділу поліції перевіряють факти, надані заявником, та встановлюють особу чоловіка, зображеного на відео з камер спостереження»

АНТОНІНА ГОШОВСЬКА, ЗАСТУПНИК КЕРІВНИКА ГО «ЗАХИСТ ТВАРИН»: «Ми, звичайно, долучимося до цього процесу. У нас був уже досвід, коли до нас зверталися волонтери. Тоді собаку так само жорстоко побили прутом. Людина теж розказувала, що вона відбивалася, хоча це відбувалося на очах у малолітніх дітей. Більшість ситуацій, які виникають і пов’язані із безпритульними тваринами, це майже завжди настрої серед людей. 60% є якийсь особистісний фактор, а не так, наскільки заважає сама тварина»

ВАСИЛЬ ВИНОГРАДОВ, НАЧАЛЬНИК МКП «ПРИТУЛОК ДЛЯ ТВАРИН»: «Мені сьогодні дзвонили з поліції. Сказали, що справа прийнята, взято до уваги. Коло звужується, де ця людина знаходиться. Номерів не бачив ніхто. Обличчя є, марку авто вже встановили. Резонанс вже пішов, тисячі людей це поширили і є такі, хто пише, що вже знають, що це за людина»

Головне, аби справу довели до кінця, стверджують у притулку для тварин, та відкрили кримінальне провадження за жорстоке поводження з тваринами. 

Вбивство собаки під стінами чернівецького притулку для тваринБільше на нашому сайті https://bukovyna.tv

Опубліковано ТРК "Буковина" 13 вересня 2017 р.

2 КОМЕНТАРІ

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here