UA: БУКОВИНА провела звіти про теплопостачання з начальником КП “Теплокомуненерго”

192
Меленчук

У п’ятницю 19 жовтня, о 19:20 на всіх філіях Суспільного мовника вийшов у ефір восьмий випуск всеукраїнського медіа-проекту #Звіти_наживо.

На UA: БУКОВИНА гостем студії став начальник КП “Чернівцітеплокомуненерго” Олександр Меленчук, який відзвітував про результати роботи протягом періоду опалювальних канікул, початок опалювального сезону та відповів на запитання громадян та журналістів.

На початку програми Олександр Меленчук розповів, що борг чернівчан зменшився на 2 мільйона перед “Чернівцітеплокомуненерго”. Борг перед ПАТ “Чернівцігаз” зменшився більше як на 3,5 мільйони.

“Заборгованість залишається і це той предмет, який не може не непокоїти, бо в тому зав’язана наша діяльність. Наприклад, підприємство зараз не отримує другий місяць заробітну плату. Важко виводити людей на роботу. Ми вже використали всі обіцянки і цяцянки. Але людина, яка не отримує заробітну плату, мотивації йти працювати на підприємство немає. І це може вплинути і на якість роботи”, — зазначив Олександр Меленчук.

На запитання ведучої Наталі Синюсик: “Чи є тенденція до того, що Чернівці можуть відмовитися від централізованого теплопостачання?” спікер відповів: “У нашому місті може бути все. Але якщо брати світову практику, то найбільші міста в Європі з централізованим опаленням. Ми зараз маємо перед собою великий шлях. Якщо ми змінимо своє обладнання, коли нас не буде тримати зашморгом ціна на газ, коли ми зможемо обирати паливо, коли початок чи закінчення опалювального сезону не буде мати якусь там знаменну дату, 15 жовтня чи квітня. Люди матимуть можливість регулювати самостійно тепло у квартирі.”

Важливою тезою звітів було зростання ціни на газ.

“Хто не знав, що таке не буде. Діло не в вартості. І в вартості в тому числі. Але якщо ми не навчимося економити, то нічого з того не вийде.”, — розповів начальник КП “Чернівцітеплокомуненерго” Олександр Меленчук.

Повний запис програми можна переглянути нижче.

#Запитай_Меленчука

Сьогодні о 19:20 у прямому ефірі UA: БУКОВИНА та Українське радіо – Буковина відбудеться восьмий випуск програми #Звіти_наживо.Начальник КП Чернівцітеплокомуненерго" Олександр Меленчук впродовж 52 хвилин розкаже про старт нового опалювального сезону, результати роботи протягом періоду опалювальних канікул та відповідатиме на запитання громадян і журналістів.Якщо вам є що запитати у Олександр Меленчук, напишіть пост чи коментар, де зазначте питання і хештег #Запитай_Меленчука. Наша ведуча озвучить ваше питання у прямому ефірі!Також протягом прямого ефіру зателефонувавши: (0372) 555501, 555502, 555503, 0500515555.

Опубліковано ТРК "Буковина" П'ятниця, 19 жовтня 2018 р.

Такі інтерактивні звіти заплановані щомісяця до кінця року за актуальними на цей час темами:

  • Листопад — бюджети міст;
  • Грудень — звіти мерів обласних центрів за 2018 рік.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here