Чоловік нічого не їсть та не п‘є вже 4 дні. Протестує проти свавілля в навчальному закладі, перевищення  повноважень директора та неправильного, на його думку, розподілу навчальних годин між вчителями.

Зупинятись чоловік не збирається, поки його не почують. Вже 22 роки поспіль Ілля Миколайович працює в Вашківецькій загальноосвітній школі. Каже, бувало по-всякому, несправедливість відчував часто, але цього разу вирішив боротися радикальними методами.

«Я випробував усі нерадикальні прості способи боротьби з діями директора школи. На даний момент я вичерпав усі можливості, якимось законним способом зупинити це, що вона робить в школі. І я вирішив це зробити таким». «Останні два роки в школі застосовуються всі методи, щоб знищити тих людей, які бачать недоліки та прогалини в роботі директора школи. Це стосується не тільки мене самого, а й декількох моїх колег»,— Ілля Курик, вчитель трудового навчання Вашківецької ЗОШ.

У школі працюють два вчителі трудового навчання. Раніше Ілля Миколайович мав повне навантаження годинами з цього предмету.  За останнім розподілом навчальних годин, більшу їх частину, а це 18, надали Майї Василівні, Іллі Миколайовичу – 7.

«Прийшовши перед початком навчального року, мені дали 18 годин трудового навчання. З чим не погодився мій колега. Але колегу ніхто не звільняє, його ніхто не образив. Йому дали також годин трудового навчання. І довантажили його тим предметом, який він читав колись»,— Майя Мостбауер, вчитель трудового навчання Вашківецької ЗОШ:

«Несправедливий розподіл годин трудового навчання. Я у колективі сказав, що готовий працювати з неповним тижневим навантаженням, на 13 чи 14 годин, і якщо мене довантажать гуртковою чи іншою роботою я з цим погоджусь. Хоча колектив почав мене засуджувати і ніхто навіть не почув»,— Ілля Курик, вчитель трудового навчання Вашківецької ЗОШ.

У навантаження Іллі Миколайовичу додали годин з предмету «Захист Вітчизни». Чоловік запевняє працювати б не проти, однак переконаний, коли прийде дипломований спеціаліст, відповідно його години скоротять, а трудового навчання вже не повернуть.

«Наш директор школи далекоглядна. Якщо Ілля Миколайович згідний працювати на захисті вітчизни вісім годин, він не має на це дозволу, не має відповідної фахової освіти. То якщо через місяць, через тиждень буде людина з фаховою освітою, і у нього години забирають»,— Галина Курик, вчитель української мови та літератури Вашківецької ЗОШ.

Ситуація, що склалась в школі, поділила вчителів на два табори. Частина підтримала Іллю Миколайовича та не згідна з роботою директора. Інша ж навпаки, каже, що  це тільки порушує навчальний процес та створює  негативне середовище у колективі.

«Його проблеми, а може він вагу хоче скинути чи оздоровитись»,— Тамара Мельничук, вчитель української мови та літератури Вашківецької ЗОШ.

«Він уміє тероризувати людей, він уміє створити конфліктні ситуації. Він, взагалі, конфліктна людина»,— Світлана Гарас, педагог організатор, вчитель захисту вітчизни  Вашківецької ЗОШ.

«Вчителів, які зверталися в Міністерство, в Департамент освіти дуже прискіпливе. Моральний тиск іде на цих вчителів і ми не маєм права нічого тут сказати, і нас просто не чують»,— Ірина Шинкарюк, вчитель фізики Вашківецької ЗОШ.

Чоловік  вже чотири дні не їв та не пив, живе та ночує в стінах школи. А в робочий час проводить уроки. Дружина несправедливість бачить, однак спроби  переконати чоловіка припинити голодування даремні.

«Я старалася його переконати. Він сказав, якщо його смерть наведе порядок в школі, він на це свідомо піде. Тому, що стукав у всі інстанції, називали скаржниками , сказали, що тут чотири людини, які проти – ні. Зацькували люди бояться. Бо тому, що у всіх тих хто виступали по 26 годин. Но це не можна все озвучувати. Ми погані вони хороші, він три роки показує на недоліки»,— Галина Курик, вчитель української мови та літератури Вашківецької ЗОШ.

У профільному відділі Вашківецької ОТГ конфлікт намагалися залагодити. Та ніхто не хоче іти на компроміси. Також підтверджують факт неодноразових скарг на директора.

«Коли я запропонував давайте поділимо їх порівну по кількості годин, то  педагогічний колектив сказав, що ви перебираєте повноваження тарифікаційної комісії і профкому на себе, що не маєте права робити. Вчитель не повинен вдаватися до такої акції. Ми живемо в цивілізованій державі. Були в мене скарги на директора, від Іллі Миколайовича було, від Лисана, що вони не погоджуються з деякими рішеннями, які приймає директор»,— Володимир Лучак, начальник відділу освіти культури молоді та спорту Вашківецької ОТГ.

Директор школи каже, всі години розподілені правильно відповідно до чинного законодавства про загальну середню освіту.

«Практика читання годин захисту вітчизни у Іллі Миколайовича є. Так як він у 2015 і 2016 році мав навантаження з цього предмету.  Майя Василівна, почувши до яких радикальних мір, вдався Ілля Миколайович сказала, що готова також голодувати»,—Надія Бучицька, директор Вашківецької ЗОШ.

“Лікарі та близькі хвилюються, якщо ситуація не вирішиться, це може призвести до летальних наслідків”,— Ілля Миколайович, пенсіонер за інвалідністю.

«Кожного дня перевіряється стан здоров’я голодуючого. Погіршується стан від початку та на сьогоднішній день. Від медичної допомоги голодуючий категорично відмовляється»,— Руслана Дутчук, заступник головного лікаря Вашківецького центру ПМСД.

Однак, сам чоловік запевняє голодуватиме поки його не почують.

У Вашківецькій загальноосвітній школі вчитель оголосив голодуванняБільше на нашому сайті https://bukovyna.tv

Опубліковано ТРК "Буковина" П'ятниця, 15 вересня 2017 р.

204 КОМЕНТАРІ

 1. Шановні!!
  Зверніть величезну увагу на те, що в цій школі все не гаразд! І тарифікація на поточний навчальний рік затверджувалась з самого початку з порушенням, і в цьомц ніхто не винен окрім керівника школи. Згідно Законодавства, тарифікація мала б бути доведена до колективу за два місяці до початку нового навчального року і затверджена до 5 вересня (що передбачено Галузевою угодою освітян на 2016-2020 роки). А затвердили її 13 вересня. Що ж заважало такій гарній керівниці, як Бучацька Н.К., зробити все по справедливості та вчасно?????? Вона ж на кожному кроці показує яка вона хороша та має великий досвід, бо навіть керувала районним відділом освіти.
  До тогож, чому ніхто з керівництва не звертає увагу на те, що Курик І.М. має кваліфікацію з трудового навчання і проходив атестацію як вчитель трудового навчання. Що згідно наказу МОН № 930 Про затвердження Типового положення про атестацію педагогічних працівників підтверджує той факт, що обоє вчителів у однакових умовах, а ті уроки якими навантажують Курика І.М. , вони не відповідають його спеціалізації та атестації як вчителя.
  Ну напевно у Вашківцях креще буде для хлопчиків, коли їх будуть навчати жіночій роботі, а ніж чоловічій.
  Шкода людину, бореться за справедливість, але кодло задобрених гарним навантаженням вчителів буде підтримувати безсовісного керівника. Та і взагалі, багато ще не знають вашківчани про перевірки в школі і які там порушення виявлені.
  Молодець Констянтинівна, ти вмієш мстити людям, але мотузочка в’ється, та і закінчується…

  • тоді у вашому випадку Курик І. М. взагалі не повинен викладаті в школі, нагадайте, яка у нього спеціалізація, диплом та його номер?

   • Він має право викладати!! Якщо Ви дійсно юрист, то можете переглянути Закони “Про освіту”
    Сором трішки майте. Ну не дурні ж люди і сама Бучацька, щоб протягом останніх років давати навантаження уроками. Це ж ваші слова говорять, що всі інстанції, такі як інспекція навчальних закладів перевіряючи цю школу не звернула б на це увагу??? Ляпнув таке, як мокрими штаньми об землю.

 2. А те що регіонал- Ілля Миколайович, тероризує школу все життя. А за парті ще більше ніж зараз. І не може вгомонитися. Також перевірте голодуючого на знання предмета, як він фізику до дітей донести не міг, а він хоче повне навантаження з інформатики

  • Я напевно відкрию Вам цікавий факт – але Бучацька Н.К. також регіонал- і переглянувши по цьому посиланню відео можна в цьому переконатись – https://www.youtube.com/watch?v=2mG3NZAKido .
   І я так думаю це зараз мені написала Педагог-організатор по прізвищу Гарас ? Адже вона в інтервью про тероризм говорила. То спочатку нехай покаже диплом педагога, ато пропрацювала в лікарні Вашківецькій дієтологом , а тепер великого вчителя з семе строїть. Я прожив у Вашківцях багато років і знаю хто і чим дише. Вам Курик як кістка в горлі, бо відкриває очі на всі махінації в школі і не справедливості. От хоча б можна нагадати про те, що Гарас – педагог- організатор і вчитель Захисту вітчизни минулого року скільком дівчаткам викладала цей предмет ? Я наприклад знаю що у двох класах по три дівчинки було. А цього року шановна Гарас буде викладати трьом дівчаткам Захист вітчизни – то це справедливо ???? Отримувати гроші за викладання такій кількості учнів це справедливо? І це не є порушення? І на скільки видно було з інтерв’ю, то Курик інформатику не просить, він просить ті уроки, які він викладав з приходом до школи і атестувався, а це трудове навчання.

  • Я напевно відкрию Вам цікавий факт – але Бучацька Н.К. також регіонал- і всі про це знають.
   І я так думаю це зараз написала Педагог-організатор по прізвищу Гарас ? Адже вона в інтервью про тероризм говорила. То спочатку нехай покаже диплом педагога, ато пропрацювала в лікарні Вашківецькій дієтологом , а тепер великого вчителя з семе строїть. Я прожив у Вашківцях багато років і знаю хто і чим дише. Вам Курик як кістка в горлі, бо відкриває очі на всі махінації в школі і не справедливості. От хоча б можна нагадати про те, що Гарас – педагог- організатор і вчитель Захисту вітчизни минулого року скільком дівчаткам викладала цей предмет ? Я наприклад знаю що у двох класах по три дівчинки було. А цього року шановна Гарас буде викладати трьом дівчаткам Захист вітчизни – то це справедливо ???? Отримувати гроші за викладання такій кількості учнів це справедливо? І це не є порушення? І на скільки видно було з інтерв’ю, то Курик інформатику не просить, він просить ті уроки, які він викладав з приходом до школи і атестувався, а це трудове навчання.

   • Ну Ви звісно маєте право на такі слова, але я трішечки Вас виправлю.
    1. Світлана Петрівна дипломований спеціаліст і це підтверджений факт (на відміну від деяких)
    2. Скільки б не було дітей в класі (підгрупі ітд.) – є навчальна програма за якою працюють заклади освіти.
    3. Якщо підійти до ситуації з Вашої точки зору, то перш за все не дипломований спеціаліст – це Курик Ілля Миколайович. В якого фах за дипломом взагалі не пов’язаний з предметом трудового начання. І недивлячись на це директор школи навантажила його годинами з даного предмету. І в кінці Вона ще й не добра – як завжди буває в ситуації коли хочеш зробити людині добре…

    • Звісно як і Ви маєте право, як родич Світлани петрівни в її захист щось писати , так і я маю право щось писати в захист свого родича.
     1) Світлана Петрівна не має диплому педагога – не брешіть, а от атестацію отримала швидко, там ще це перевірити потрібно як і на яких підставах.
     Курик І.М. має інженерну освіту , і прийшов викладати в школу ще в дев’яностих роках на посаду вчителя трудового навчання і вже не одноразово проходив атестацію з цього предмету.
     2) Ви там не думайте , що якщо ми не працюємо в школі то ми не знаємо законів. Не потрібно говорити тут про групи та ще Вам !!!! Бо з Ваших слів група це 1-2 чоловік і за викладання їм можна отримувати кошти як за клас 20 чоловік НІ !! це не так.
     І як доказ наведу таке,- в травні місяці 2017 року Вашківецьку ЗОШ було перевірено Державною інспекцією навчальних закладів України. В акті даної установи чітко наголошується про те, що “Для проведення уроків з трудового навчання у Вашківецькій школі об’єднано учнів 7-А та 7-Б класів. Кількість дітей на уроках трудового навчання – 29 хлопчиків, що не забезпечує якісного виконання навчальної програми з предмету.
     Поділ на 3 групи учнів 6-Б класу (33 учні) при вивченні інформатики .
     Порушення наказу МОН від 20.02.2002 №128 «Про затвердження Нормативів наповнюваності..»” –
     ЩО Є ПОРУШЕННЯМ ТАКИХ НОРМАТИВНИХ ДОКУМЕНТІВ :п. 16 Положення про ЗНЗ, Нормативи наповнюваності груп ДНЗ (ясел-садків) компенсуючого типу, класів спеціальних ЗОШ (шкіл-інтернатів), ГПД і виховних груп ЗНЗ усіх типів, затверджені наказом МОН України від 20.02.2002 № 128, зареєстровані в Мінюстиції України 06.03.2002 за № 229/6517 (далі – Нормативи наповнюваності груп ДНЗ (ясел-садків) компенсуючого типу, класів спеціальних ЗОШ (шкіл-інтернатів), ГПД і виховних груп ЗНЗ усіх типів).
     ТАК ЩО ПРО ГРУПИ НЕ ГОВОРТЬ.

  • Ілля Миколайович не викладає фізику, а в статті помилка, на фото вчитель інформатики та фізики Василь Григорович, а статя про Курика Іллю Миколайовича.

 3. У зазначеній школі відбувається повний безлад і некваліфікована робота директора!!! От, до прикладу, де логіка в тому, що у випускних класах, де всі учні будуть здавати українському мову під час ЗНО, саме цей урок проводиться раз на тиждень, а урок математики (алгебри та геометрії) 4-5 разів на тиждень (хоча здавати його під час ЗНО будуть 2-3 учнів)!!!
  Чи не вбачається у таких “введеннях” незаконні дії директора школи та інших вчителів, які є спільника у підтриманні безпорядки?!
  І це тільки одне з багатьох порушень (не говорячи вже про порушення відносно вчителя Курика І.М) на яке негайно потрібно звернути увагу, і взяти цю школу на регулярний контроль!!!

  • Звідки ви знаєте скільки годин української мови та математики викладаються у 11 класі? Чи може ваша дитина там вчиться? Перш ніж писати брехню подумайте про те що коментарі читають батьки випускників.
   Які ви обізнані порушеннями у школі. Може ще й працюєте там? Але працівників з таким іменем там нема. Легко брехати за маскою. А от під своїм іменем чомусь ні.

   • На щастя, ні мої діти там не вчаться, ні я там не працюю, а тим паче не ховаюся ні під якою маскою чи іншим іменем!
    На жаль, є такі моменти, які не можливо приховати від багатьох людей – як от, до прикладу, безлад і свавілля у цій школі!

  • Звичайно, що простіше одну людину зробити винною, ніж декількох. Бо завжди майже всім людям простіше підтримати “зграю” (навіть якщо ця “зграя” робить неправомірні дії), аби тільки не бути “білою вороною”, і не бути осудженою.

   • Був би він людиною, сутичок таких би не було. А він аферист який маніпулює законами україни при тому що влада повністю бездіянна!

 4. В цій школі ніколи не було порядку і не буде. Там потрібно хорошого керівника. Іллі Миколайовичу здоров‘я, хай тримається!!!

  • ПРОТИ Курика Іллі Миколайовича відкрита кримінальна справа. Зараз ведеться слідство. У листопаді 2015 року він побив вчительку на очах учнів …. чому ці слова журналісти телеканалу ТРК “Буковина” вирізали з ефіру? Він досі працює в школі….. це не голодування !!!! А шантаж!!!!! Всі знають про їхні сімейні акторські здібності…. Сам Смоктуновський сказав би Курикам і Компанії за їхню акторську майстерність : “Браво!” ….. який приклад показує вчитель учням? !!!! Ганьба!

   • Та ладно!!!!! Кримінальна справа – по якій Курик іде як свідок …. Та і закрита справа вже як рік в звязку з тим, що складу злочину не знайшли . Так що не потрібно тут оббріхувати людей. Але це ж потрібно зробити, бо людину , на яку потрібно рівнятись всім- і вчитись жити по правді і викорінювати оце шобло.

     • Та читав відповіді правоохоронних органів щодо цього, бачив Ухвали та Рішення судів і повістку бачив, де чітко говорилось про те, що викликали його як свідка.

   • На відміну від команди Бучацької , котрі прикривається різними іменами і бруд намагається написати тут і НІЧОГО НЕ МОЖУТЬ НА МОЇ, ТІЛЬКИ МЕНЕ ОДНОГО , ДОВОДИ ВІДПОВІСТИ – то вона нажаль поруч з чоловіком.
    І всім прекрасно відомо, що вона не вміє користуватись компютером.
    В ШКОЛІ БУДЕ ПОРЯДОК ТОДІ , КОЛИ БУЧАЦЬКУ ЗАБЕРУТЬ ЗВІДТИ
    РИБА ГНИЄ З ГОЛОВИ !!!!!!!

    • В школі буде порядок тоді коли трактор піде з неї. Не Бучацька голодує, не Бучацька цирки влаштовує, не Бучацька постійні доноси робить, постійно до юристів в чернівці бігає, не Бучацька зкинула 4 директорів, не Бучацька порушує колектив школи та розділяє його.

   • з вами повніст згідний, звісно Ілля Миколайович хороший учитель, та спеціаліст, але це і також прекрасний актор та брехун, тому що це голодування він спровокував після того, як хлопці 11-Б класу зробили бунт, і то через його брехню, тому що я чула з уст учнів, що він сказав, що їх примусово забрала Мостбауер Майя Василівна, у той момент учні 11-Б чуть не повернулись до нього, сам Ілля Миколайович після цього зрозумів, що шляхом такого легкого бунту чуть не досягнув бажаного, тому і зробив голодування, але на щастя учням, і на жаль Іллі Миколайовичу план скажем так “не прокатив”

 5. ОООО!!!!! Гараси додались до коментарів ))))
  Та ладно !!!! Кримінальна справа шита білими нитками )))) Доказів так і не надали в суді на підтвердження побиття. Бо їх НЕМАЄ !!!!! Принесли на суд амбулаторну картку хворогоі все . Та й справа закрита! Так що не потрібно вводити людей в оману Вам шановні! І Вам ганьба !
  Я напевно відкрию Вам цікавий факт – але Бучацька Н.К. також регіонал- і переглянувши по цьому посиланню відео можна в цьому переконатись – https://www.youtube.com/watch?v=2mG3NZAKido .
  І я так думаю це зараз мені написала Педагог-організатор по прізвищу Гарас ? Адже вона в інтервью про тероризм говорила. То спочатку нехай покаже диплом педагога, ато пропрацювала в лікарні Вашківецькій дієтологом , а тепер великого вчителя з семе строїть. Я прожив у Вашківцях багато років і знаю хто і чим дише. Вам Курик як кістка в горлі, бо відкриває очі на всі махінації в школі і не справедливості. От хоча б можна нагадати про те, що Гарас – педагог- організатор і вчитель Захисту вітчизни минулого року скільком дівчаткам викладала цей предмет ? Я наприклад знаю що у двох класах по три дівчинки було. А цього року шановна Гарас буде викладати трьом дівчаткам Захист вітчизни – то це справедливо ???? Отримувати гроші за викладання такій кількості учнів це справедливо? І це не є порушення? І на скільки видно було з інтерв’ю, то Курик інформатику не просить, він просить ті уроки, які він викладав з приходом до школи і атестувався, а це трудове навчання.

 6. Цілком згідна із попереднім коментарем!!!! Таку людину як Курик І.М. потрібно огородити від дітей, оскільки не знаєш, що від нього очікувати, тим паче під час голодування!!!

 7. Цей клоун ще живий його взагалі треба на лікування відправити він ще з 1995року дітей бив в школі це садист і ублюдок такому придуркові місце на мусорського а тих хто його підтримує у Вашківцях у комунальному підприємстві працювати.Ні одна людина яка навчалась у Вашківецькій Зош його не підтримає це не вчитель а помилка природи……..

 8. За словами дружини її чоловік Курик І.М. свідомо “хоче заподіяти собі смерть”, то чому на таке свавілля мають дивитися діти в школі!?
  ГАРНИЙ ПРИКЛАДвін подає учням!
  Якщо таке діється в школі, то потрібно ізолювати його від людей, хто знає☝що у “вчителя-камікадзе” в голові!
  ПСИХІАТРА! Негайно!!!!!!А ТО ДІЙСНО ЩЕ НАКЛАДЕ БІДОЛАГА НА СЕБЕ РУКИ!!!!!
  P.S. у четвер з учнями на уроці “Захист Вітчизни” Курик вже попрощався з учнями і сказав , що це останній раз він веде у них урок!

  • Так хочеться щоб людина, яка жалілась на всі махінації в школі померла? то нагадаю – НЕ КОПАЙ ЯМУ ІНШОМУ – САМ ВПАДЕШ!!! А все ж підтвердилось перевірками і Департаменту освіти і Державною інспекцією навчальних закладів. От і сидите тепер зі злості пишете бруд . Не подобається правда? Думали вічно будете обкрадати батьків та бюджет? ВИ ТІЛЬКИ УЯВІТЬ ЩО БУДЕ з Бучацькою та її прихвостнями , ЯКЩО НЕ ДАЙ БОГ , ЩОСЬ З КУРИКОМ СТАНЕТЬСЯ ……

   • І що ж такого виявилось після перевірки департаменту? Пилюка в спортзалі на підвіконнику?
    Не розказуйте бріхні. Маєте що сказати – наводіть приклад.
    А Бучацька за стан Іллі Миколайовича яку відповідальність може нести? Це що по Вашому дитина? Та і яке це голодування? Люди сидить в шкільному приміщенні. За нею ніхто не стежить. По Вашому всі вірять в цю нісенітницю. Чому немає цілодобового медичного нагляду???

    • Ну от тільки не потрібно тут вже яхиднічати ! Я особисто читав довідку після перевірки Департаменту освіти. Так, звісно, було виявлено що не прибрано в школі, але було ще і ось таке :
     У Вашківецькій ЗОШ ведуться відповідні книги наказів та журнали їх реєстрації. Накази зібрані у відповідних папках-скорозшивачах. Констатовано низький рівень оформлення наказів з основної діяльності (орфографічні помилки, алогічність викладеного тексту в констатуючій частині окремих наказів, неправильне оформлення або відсутність додатків до наказів, неправомочність підпису під наказом на час відсутності директора, відсутність підписів відповідальних осіб про ознайомлення з наказами тощо). В порушення нормативних вимог накази за три останніх роки (2013, 2014 та 2015) не піддано архівації – не прошиті, не пронумеровані та не скріплені підписом керівника і печаткою навчального закладу. Цілий ряд недоліків виявлено у веденні наказів з кадрових питань: окремі накази мають індекси «а» і «б», що свідчить про несвоєчасність їх написання або «підтасування» дат. При зміні у навчальному закладі заступника директора з навчально-виховної роботи наказ про призначення нового виданий раніше (25.08.2016 №62 «б»), ніж наказ про звільнення колишнього (01.09.2016 №66 «б»).
     У Вашківецькій ЗОШ тривалий час зберігається конфліктна ситуація між директором та окремими працівниками школи, на день перевірки покращення морально-психологічного клімату серед педагогічних працівників закладу не констатовано. Це є наслідком «неординарних» дій, до яких вдається керівник навчального закладу. Так, для зобов’язання членів адміністрації (заступника директора з навчально-виховної роботи, заступника директора з виховної роботи), педагога-організатора, завгоспа, завбібліотекою, практичного психолога, логопеда та медичної сестри виконувати свої посадові обов’язки, пов’язані із організованим закінченням навчального року, директор Бучацька Н.К. видає наказ від 18.05.2016 № 118 «Про організацію навчально-виховної роботи у школі з 18.05.2016 року по 01.07.2016 року», в якому розписує кожному з них (крім себе), які заходи слід виконати.

    • На місці Бучацької виписала б догану йому, і його прихвостням
     Шинкарюк
     Грекул
     Курики, це повні щури, які це роблять для своєї вигоди, і таки правда Ілля Миколайович скинув 4 директорів, жиивим прикладом є Рощибак Валентина Миколаївна, хоче повторити це з Бучацькою, і покласти на її місце свою людину, Хитро, але не до кінця пропрацьований план, тому і не проходить.
     далі за ситуацію з Гарасами, на очах у учнів Ілля Миколайович поламав руку Світлані, і авдав тілесних пошкодженнь, те що Гараси пожаліли і не вигноїли його з Вашківців це везіння, а не заключення суду

 9. У Вашківеькій школі 2 невиліковно хворих вчителя:
  – Перший – Лисан В.Г. з повним переліком болячок, якого діти вже давно не сприймають;
  – Другий – Курик І.М. Хворий на всю (Ще як сказано в Інтерв’ю “інвалідність” оформив)
  Мають діти з кого приклад брати…
  Куди дивиться влада та правоохоронні органи???
  Шановні батьки ❗️❗️❗️
  Рятуймо своїх дітей!!!

  • а докази хвороби цих вчителів є, щоб так стверджувати ? І не сприймають діти таких батьків як Ви шановна мама.
   Звісно можна назвати хворими і Курика і Лисана, і інших, та от тільки у нас завжди так називали тих, хто йде проти всіх. Всі докази порушень Бучацької і її Ко висвітлені після перевірок, шкода що всі не можуть то все прочитати. А Перч з Лучаком прикриваються листом від колективу – ТО У МЕНЕ ЗАПИТАННЯ !!!
   ЩО ВАЖЛИВІШЕ – ЛИСТ НА ПІДТРИМКУ БУЧАЦЬКОЇ, ЧИ АКТИ ПЕРЕВІРОК СПЕЦІАЛІЗОВАНИХ ІНСТАНЦІЙ
   Звісно вигідно Перчеві і Лучаку тримати такого директора , адже вона буде ділитися грошима що виділені на цю школу – як ніяк 2 мільйони.

   • Досить того доказу що Ілля Миколайович гоняться за грошима та посадою, нормальна людина би не голодувала за години навчання у школі, мало платять? Шукай іншу роботу!

   • АХХАХХАХАХ СМІШНО, Лисан тисне на болючі місця?
    Це ще той бик і лох, тому що він лиш вміє жалітись учням на болячки, говорити не по темі, та задавати тупі питання, не одноразово вступав з дітьми в словесну перепалку де навіть погроджував кулаками, також по учнях розійшлось фото, де у 9:15( а тоді мав би початись урок) він сидить і спить, це так він тисне на “болючі місця” ЛЮди не потрібно писати абсурдні речі, Хворі на голову і все

 10. Їх діагноз сам кричить і без доказів:)
  Так я “Шановна Мама” і мої діти сприймають і поважають мене!
  Вони гарно вчаться і приймають активну участь у шкільному житті. Ще вони поважають вчителів, які навчають!!!, а не розбираються у бріхнях, показують “гарний” приклад і не дбають про дітей, а тільки про себе і свої примхи.
  СТИД і ГАНЬБА таким вчителям!

  Якщо ж і у Вас є докази неправомірним діям Директора і влади, то чому разом із Куриком не голодуєте і не звертаєтесь у відповідні органи?
  P.S. Виникає запитання, чи не забрати своїх дітей із цієї школи??

  • Слова СТИД і ГАНЬБА! Такій мамі , яка не розібравшись що відбувається в школі, щось комусь радить, якби дійсно була мамою, то хоч поцікавилась би куди і на що йдуть кошти що даються директору коли виступати приїздить цирк, або театр.
   Якби батьки були на своеєму місці, то можливо б і не було такого, бо давно б Бучацької в цій школі не було.
   А дітей раджу забирати з школи, у відповідь на запитання, бо з кожним роком рівень знань в цій школі падає , про що і говорить рейтинг школи по здачі ЗНО .

   • Тепер зрозуміло ХТО ви є!
    Маму як і вчителів повинні турбувати зовсім інші речі, а не те про що пишете Ви “ВОЛОДИМИР”:)
    А якщо б вчителі були б на своєму місці, дбали б про дітей, то рівень знань був би відповідним і в школі щодня учні не були б глядачами “”цирку і театру””

    • Ви праві “мама”, якби були на своєму місці і вчителі – прихвостні Бучацької та і сама вона, то в школі б не було ніяких порушень, і все було б по справедливості і знання були б дітей достойні. А так сидять в кабінеті керівника і чекають щоб такі мами як Ви прийшли і щось дали за гарні оцінки, які нічого не варті – адже ЗНО ще є.
     Мені от цікаво , чому ніхто не хоче запитати минулорічних віпускників які здавали ЗНО з історії, як вони здали ? Їх же керівник школи як історик готувала. А цирк там в школі кожного дня, бо діти тільки і чують як Бучацька ГОРЛОПАНИТЬ як не на вчителів, то на прибиральниць, або ще якісь істерики показує.
     То це поведінка досвідченого керівника
     І скажіть що це не так ? наважтеся на це )))

 11. Як можна бути такими жорстокими, холоднокровними, безжальними? Ви лицеміри(деякі вчителі)! Ви вчите дітей милосердю, доброти, щирості, а у самих душа гнила. Де ваша людяність? Розвели в школі гадюшник. Деякі вчителі просто впали в моїх очах. А може треба спитати чого учні(хлопці) хочуть і до якого вчителя вони хочуть іти на трудове навчання?

 12. Курика і його шарашкіну компанію на мило!!!!!!
  Вони позорять Вашківецьку школу.
  А деректор школи є справедлива і порядна людина яку підтримує увесь колектив,окрім 5 виродків.

  • ХМ … про 5 осіб не згідних з діями Бучацької та її команди можуть написати тільки прибічники Бучацької ,
   ВИ ВИКАЗАЛИ СЕБЕ!!!! БРАВО !!!! БО ТІЛЬКИ ВИ ЇХ ТАК НАЗИВАЄТЕ .

   • З цим не тільки весь колектив згідний, з цим згідні і учні, і вчителі, і вчителі інших шкіл, і директори інших шкул і колишні учні та громада вашківців.

 13. Курику взагалі неварто давати години,він не проводить уроки!!!!
  Під час уроків постійно висить на телефоні.
  Дітей нічому не вчить!!!!!
  Багато учнів залишилися без прав,в тому числі і я,коли він проводив автосправу!
  Брехун ще той!!
  Позорить Школу і наше місто!

  • підтримую, і ніколи не забуду як він кричав на золотого вчителя Дмитра Миколайовича у підсобці, я тоді навчався в 6-7 класі. Курик хотів забрати в нього години і взагалі довести його до такої степені щоб той самий написав заяву на звільнення чи на пенсію. А Дмитро Миколайович тоді у нас викладав на уроках трудове навчання, завжди було інтересно, після того як він написав заяву трудове навчання перетворювалось на Українську мову, де ми списували зошити, сам Ілля Миколайович в підсобку постійно ходив говорити по телефону, а ще дуже часто його не було на роботі. Бувало й таке що він когось заставляв читати диктанти а сам кудись йшов, бувало й таке що на уроках ходив просто поговорити до прибиральниць поки ми писали диктанти замість того щоб щось робити. Він просто вивчив всі закони і як все працює, тому так себе і поводить, як не людина, і більше схожий на параноїка який постійно хоче доступитися до влади в школі, і майже кожній вчительці ставить палки в колеса. Наприклад серед інших учнів знаю, розказували мені, що він їм погрожував йти на автосправу інакше не будуть атестовані, і платили по 3-4 тисячі за автосправу, яка їм не потрібна була. Звісно що всі замовчують це тому що бояться його.

   • Учень -у вигляді замаскованого вчителя , який захищає “Святу” Бучацьку – а що означає слово параноя знаєш?
    А знаєш що до сьогодні Кримінальна справа по Біоталу у Вашківецькій ЗОШ е закрита ? Якщо ти учень то піди в туалет , як там все добре ? Прослідкуй куди йде каналізація – у підвал не спускався ?
    Ех ви …. лицеміри і брехуни – вам потрібно так все це писати під різними ніками, БО ВИ ВТРАТИТЕ СВОЇ ВЕЛИКІ НАВАНТАЖЕННЯ !!!
    ЛЮДИ БАЧАТЬ І ОБГОВОРЮЮТЬ ТЕ ЯК ВИ БІГАЄТЕ ДО РІЗНИХ ЛЮДЕЙ ЩОБ НАПИСАТИ КОМЕНТАР З НОВОГО КОМПЮТОРА, ЯК ВИ ПРОСИТЕ ІНШИХ БРУД НАПИСАТИ.

    • По перше мені всерівно на Бучацьку, по друге туалети це проблеми керівництва. В цій статі говорять про Іллю Миколайовича а не про Бучацьку Н. К. В даний момент я говорив як ставиться Курик І. М. до своїх учнів та обовязків. І не переводьте стрілки! Чи вам правда в очі колить?

 14. Надія Констативна прекрасна людина і спеціаліст. А цей дурень слабий хоче з’їсти вже четвертого директора. Люди добрі де є правда. Щоб одна людина тероризували весь колектив. І ще всіх називати зграєю. Ця сімейка хоче до влади,бо у них манія. Г.І.Курик колись дітей дебілами називала. Чи ви це забули. А тепер дуже розумна…Геть із колективу , тоді буде спокій і порядок. Влада робіть щось. Для чого ви покладені.

  • Те що він тероризує 50 людей і спец служби та посадовці навіть не взмозі його зняти з поста вчителя – вже доказує те на скільки диряві закони україни. Краще перевести школу в приватний сектор, тоді і зарплати більші будуть і колектив кращий, і ніхто ні за ким гнатись не буде. Це вже зроблено в Європі і має досить позитивний висновок.

 15. Шановна Галино Іванівно
  Не потрібно ховатися за ніком
  “Володимир”
  Вас викрили!
  Ви теж не є святою!
  Усі ваші призові місця у області куплені…

 16. Володимир(тобто Курик Г.І) ви самі брехуни. Робите все з подтішка. Підіть і подивіться своїм колегам в очі. Ви п’ять чоловік тероризуєте 50 людей. У вас совісті немає. Опозорили школу на всю Україну. Через вас колектив гризуться. Труюду ви добре робите. Дивіться бо і нас управа найдеться. А шантаж ваш скоро закінчиться.

 17. СЛАВА БОГУ, що під час мого навчання у школі такої “Санта Барбари” не було. А вчив трудове навчання дуже порядна, справедлива і добра людини, вчитель з великої букви – Борець Дмитро Миколайович, який не тільки фахово вів цей предмет, але і прививав нам правильні людські якості (жаль, що по юності це не розумінилося).

   • з Д.М. хлопці на трудову навчанні чогось вчились! а у І.М. нічого він тільки вміє хлопців головою об парту бити так що кров з носа йде !!!думаю він добре пригадує цих учнів і батька який до нього приходив! а коли приходять батьки учнів то він свята невиність !!!нажаль батько того хлопця покійний бо інакше би розказав цю ситуацію !!!

    P.S він і так на мусорського числиться ! тож побажаймо йому хорошого лікаря щоб вилікував його

   • заберіть його примусово на обстеження в псих лікарню ! на мусорського немає сенсу він там свій ! а те що він вчителя побив то немає нічого дивного він так показує що голова у нього хвора !!! і ще раз він голодує то не давайте йому проводити занятя нехай діти цього не бачать !!!!

 18. ЯКА ГАНЬБА!!!!! Як же мені, випускниці Вашківецької ЗОШ, соромно за весь цей бруд, що відбувається!!!! Я теж вчитель, тому такий розвиток подій мене шокує!!! Не хочу ображати жодного вчителя, але , на жаль, є у цій школі люди, що не гідні цього звання! Ні для кого не секрет, що краще з Куриком І.М жодних конфліктів не мати, бо може і класний журнал “пропасти” в кінці року, і нізвідки скарги з*явитися у всіх інстанціях, може неочікувано перевірка нагрянути! Не можу зрозуміти одного…ЯК?? одна людина може викладати і трудове навчання, і захист Вітчизни, і автосправу, і образотворче мистецтво?!! Не буду категорично заявляти про гріхи нинішнього директора, але знаю, що жоден керівник не може догодити УСІМ підлеглим! Я добре пам*ятаю той час коли за часів Мельничук Т. С. золоті медалі купувалися за певну суму!!, як вона “покривала” свого чоловіка Івана Миколайовича (царство йому небесне), який “бухав” по-чорному так, що ОПІСЯВСЯ у нас на уроці!!!!! Тоді цей бруд ніхто не виносив на загальне осудження! Пам*ятаю, як за часів Супрун Л.П. учні сиділи на уроках у верхньому одязі та рукавицях!! (так було тепло)…але ніхто в управління освіти не звертався!! Мені неймовірно шкода дітей, що мають потенціал і хочуть вчитися, хай ця кількість вже невелика..(( і ще мені шкода ВЧИТЕЛІВ, які змушені працювати у такому пеклі!!!

  • Зверталися, діло в тому що не все від директора залежало, Л.П.Супрун кожного місяця звонила туди, ходила туди, для того щоб встановити газову установку і зробити отоплення для школи, відновили актовий зал і так далі… І знаєте чому все йшло не так? Тому що курик робив постійні доноси, і замість того щоб робити роботу нормально, приходилось переробляти якусь дурницю замість того щоб нарешті зробити щось для школи. А до чого тут Тамара Семенівна та Іван Миколайович, так таке буває, ну і що? Виправилась людина ж потім? Виправилась, все потім стало на свої місця. І взагалі, Тамара Семенівна досить хороший педагог і як для школи так і учнів вона зробила занадто багато позитивного щоб згадувати її грішок. Так золоті медалі копувались, але вибачайте тоді Україна була в стані розвалу, згадайте що було тоді. Освіта України як була так і залишилась бідною. Директор тільки відповідає з все але без згоди районо нічого не взмозі зробити!

 19. Люди СХАМЕНІТЬСЯ!!!!
  Що Ви робите, Навіщо Ви ображаєте один-одного?!! Життя потрібно спасати, і то не має значення у кого які заслуги.
  Я не боюсь писати ні імені ні прізвища, тому що я зараз тут напишу правду.
  Галині Іванівні Курик- не до цих переписок з лояльними людьми до Надії Констянтинівни- бо нажаль Іллі Миколайовичу стало гірше станом на 14:00 годину. В розмові з лікарями, підтвердилось те, що Курик І.М. вже 5-й день нічого не їсть і не п’є. Стан його швидко погіршується.
  ТОМУ ПРОШУ СХАМЕНУТИСЯ ОБИДВІ СТОРОНИ ПИСЬМОВОГО КОНФЛІКТУ ТУТ НА ЦЬОМУ САЙТІ!!!!
  Пане Володимир , я переглянув всі Ваші повідомлення , дякую, але я і сам можу зайти і переглянути коментарі і дати коментар, що зараз і роблю.
  Ми не сидимо в Антикорупційному віснику, ми проводимо консультації з різними інстанціями для того, щоб вони звернули увагу на це все і дали нам коментар свій і пояснення. В свою чергу, я особисто сьогодні розмовляв з Лучиком В.П. і пропонував варіанти виходу – наприклад створити комісію з працівників інших шкіл і провести дослідження та вивчення тарифікації і потім дати висновок. Що буде зроблено не знаю.
  Щодо Бучацької Н.К. – офіційно заявляю, як кореспондент журналу Антикорупційний вісник “Ваша Надія”, що є за даною особою дуже багато порушень щодо ведення діяльності у школі і по господарській частині і по навчальній, що підтверджується Актами перевірок. ЦЕ нажаль ПРАВДА! Вирішення перебування даної особи на посаді керівника зараз залежить тільки від роботодавця – керівництва Вашківецької ОТГ. Рекомендації та пропозиції щодо зміни керівника Вашківецької ЗОШ, мер Вашківців отримав. Чому не хоче цього робити – потрібно запитати у нього.
  Також хочу звернути велику увагу всіх на лист з підписами більшості вчителів у підтримку Надії Констянтинівни – НУ ТАК, Є ТАКИЙ ЛИСТ, АЛЕ ВІН ЖОДНИМ СПОСОБОМ НЕ МОЖЕ ПЕРЕКРИТИ ЧИ ОПРАВДАТИ ВСІ ВИЯВЛЕНІ ПОРУШЕННЯ КЕРІВНИЦТВА ШКОЛИ . ВСІМ Я ДУМАЮ ЗРОЗУМІЛО ТЕ, ЩО ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗАВЖДИ НЕСЕ КЕРІВНИК.
  Всі працівники нашої редакції БАЖАЮТЬ вирішення даного тривалого конфлікту. Але для цього має бути воля місцевих депутатів та мера.
  Довели людину до відчайдушного кроку , то зараз, відкиньте всі амбіції , гординю та злобу і потурбуйтеся про спасіння в першу чергу своєї душі, – ПРИПИНІТЬ ЛИТИ БРУД І ВИКАЗУВАТИ ЗЛОБУ. ЗРОБІТЬ ЯКІСЬ КРОКИ, ЩОБ СПАСТИ ЖИТТЯ. І ТО НЕ МАЄ ЗНАЧЕННЯ КОМУ!!!!
  Можете критикувати , телефонувати і інше робити – я не боюсь. Я просто написав правду.

  • Чому всі стрілки переводять на Надію Констянтинівну? Зараз стаття про Курика, а значить говорити потрібно за нього, перестаньте замилювати очі! Ніхто нікому життся не ламає щоб рятувати його, він сам цього хоче, а якщо цього хоче людина значить вона душевно хвора і її потрібно віддати в психдиспансер.

  • Та надоїли вже Ваші закиди про порушення. Назвіть хоч одне порушення яке вплинуло і помішало проведенню навчального процесу. Що нема? Правильно! Їх нема! Бо якби вони були – Надія Костянтинівна б не працювала зараз на тій посаді на якій вона працює. 🙂

  • Пане Олеже! Свого часу, пригадую, ви презентували свою організацію, як ” … о защите прав потребителей финансовых услуг (заемщиков и вкладчиков) ” . Не вникаючи (чтото связано с Крымом). Що ? у Ващківцях банкрутує якийсь банк – вкладники стали банкрутами? Фй- яй -яй… не файно!!!

 20. У пана Курика Г.І. є всі ознаки психопатії. Таку людину допускати до учнів не можна. Він не вчитель а кар’єрист, який всіма можливими способами рвется да влади. Коли Курик очолював партію регіонів він переслідував бувшого крайового начальника освіти і науки, щоб той призначив його директором школи. Але його однопартійцю – Бауєру М.Й. стало розуму щоб цього не допустити. Вчора Курик побив свою колегу (жінку!), сьогодні цей “мужик” голодує за педнавантаження!, а завтра цей параноїк “зірвется” і може нанести непоправиму шкоду учневі (учням). Директор школи, педколектив, батьки не повинні цьго допустити.

 21. люди який він вчитель?! коли він був класним керівником він стежив за своїми ученицями!!!!яке він мав на це право???? а батькам потім на батьківських зборах таке “молов” що соромно написати!!!! ого треба ще тоді звільнити !!ні одина нормальна людина не буде стежити за дітьми !!!

 22. Виїжжаю у школу і везу Іллі Миколайовичу бідон водички і декілька бутербродів від Світлани!

  • куме він бутери не їсть !!! бульйончику йому !!! у нього ж суха головка тож хліб і булки неможно !!! а все рідке можно))))))))))))))))))))))))))))))))))

 23. Я думаю що в першу чергу потрібно подумати про безпеку учнів школи, бо лиш Божка Свята знає що у Курика в голові! Я пам’ятаю коли він побив учня, це було 6 років тому. Його треба позбавити доступу до учнів! Я не підтримую Бучацьку Н.К , тому що вона ще та аферистка. Курик Г.І дуже хороший педагог, вона знає свій предмет на 100% і вміє донести до учнів . Батьки і учителі задумайтеся про безпеку дітей.

 24. Ганьба директору школи та керівництву Вашківецької ОТГ, що допустили цю акцію протесту своєю бездіяльністю, щодо вирішення проблеми у школі. Ця акція це крик душі людини, яка бореться за справедливість у вашківецькій зош. Годі обливати брудом людину, яка зараз знаходиться у важкому стані. Ви показали своє справжнє обличчя цього колективу. Курик І.М. вийде з цього стану і дасть вам достойну відсіч.

 25. І вчительку побив
  Дійсно гнати треба його
  Робив наклепи на деректора і вчителів при всьому класі учнів

 26. Просто Курик І.М. пішов не тією дорогою. Треба було як більшість вчителів школи дати хабар і тоді би у нього було більше годин трудового навчання . Директор школи хотів Курика поставити на шлях істинний, а він такий безсовісний- викриває корупцію та неправомірні дії дирекції. Ілля Миколайович зупиніть акцію протесту, дайте хабаря і тоді директор школи піде вам на поступки.

 27. В даній ситуації винна директор школи, яка відколи прийшла в цю школу розпалює ворожнечу між вчителями. Діє по принцепу Цезаря – розділяє і владарює. Більша частина вчителів прекрасні спеціалісти своєї справи ,але стали заручниками даної ситуації. Вона надає перевагу тим вчителям ,які доносять і возвеличують її. Люди ,які є патріотами своєї професії змушені терпіти знущання з боку Бучацької Н.К. Звичайно Курик І.М. не ангел і він робив помилки ,але це перш за все це людина, яка зараз гине. Тому потрібно зупинити цей жах ,який відбувається у школі. Адже після знищення цього вчителя вона візьметься за інших і не лише за тих хто підтримував Курика І.М. ,але й за тих хто зайняв нейтральну позицію. Тому що в цій школі або ти за директора або ти “смертник” іншого не дано. Як не вона то її посіпаки будуть цькувати цих людей. Треба згадати ,що вчителі Мілієвської ЗОШ виступили всім колективом проти того ,щоб Бучацька Н.К. поверталася в їхню школу директором після звільнення з району.
  Отже, хіба немає достойного вашківчанина, який би очолив цю прекрасну школу.

  • Що ж вона розділяє? Дуже цікаво. Курик Ілля Миколайович не має диплома який би дозволив читати години трудового навчання!
   Дійсно, Ви праві. Директор поступила незаконно. Вона дала Іллі Миколайовичу читати години трудового навчання – що Він в свою чергу права робити немає… 🙂

   • Пане Юрію, тут не діло в Курику І.М. Це справа негідної поведінки директора щодо інших вчителів і не тільки з оточення Курика.Від цієї ситуації страждають учні ,які усе це спостерігають. Найбільше від цієї ситуації виграє гімназія в яку вони підуть. І ви залишетеся разом з іншими вчителями без роботи.

    • Якраз в цьому і все діло. Директор діє в межах чинного законодавства. А от поведінка вчителя – виносити ситуацію на загал, та ще на очі дітей – це дійсно не гідна поведінка.

  • А чого ніхто не запитає учнів правду? Вчителі багато чого можуть говорити, учні знають точно який Курик він ж проводив у них уроки, у всіх своя правда як ніяк, лиш би когось прикрити, не думаю, що Курик на камеру сказав все те що він натворив у цій школі і як він довів її до такого стану. Не хочемо ми такого вчителя у нас у школі який нічого не вчить

 28. Ця людина прагне правити школою!
  Манія як у гітлера!
  Передивився єралашу
  Короче в голові не вкладається
  Робіть щось ті хто зверху!!!!!!

  • Віршик про Гітлера:
   Трактор в полі дир-дир-дир
   Ми за мир, ми за мир.
   Курик в школі гир-гир-гир
   Війна в нього, а не мир.

  • Віршик про територію школи:
   Школа унас дуже дика
   Й Територія велика.
   Голодають у плачі
   Яничари й паничі.
   Кажуть, там десь нижче понад гай
   Пішов хлопчик помагай.
   Він поможе поплакать
   Йопсіль шмопсіль а й яй яй

 29. Питання до всіх захисників мученика Іллі. З якою корупцією він бореться. Людині все мало. Дайте йому всі предмети читати, він закінчить цей цирк. І ще,якщо він захоче стати міністром, ви до президента бігати будете спасати людину. Давайте хай дальше б’є,шантажує всіх. Колись і на таких управа знаходиться.

 30. Крім соматичного впливу, голодування впливає на психіку і на поведінку людини. Притупляються почуття, знижується пам’ять, сповільнюються і порушуються розумові процеси, втрачається контроль над власною поведінкою, пригнічується воля, виникають різноманітні зорові і слухові галюцинації, наростає апатія, що чергується з короткочасними сплесками підвищеної дратівливості і агресії

 31. Тепер всі задумайтеся над тим до чого призведе голодування Курика І.М. Можуть постраждати діти , і весь персонал школи негайно його за тереторію школи. Ше спалить школу

 32. голод-природній стимулятор. Голод спонукає до активних дій) до пошуку їжі.В результаті з’являється агресивність і нервозність. У крайніх випадках-втрата людської подоби! То ви хочете шоб така людина знаходилася в школі під час навчального процесу?

 33. В школі є в нас терорист
  Він збитошний у нас фист.
  Він не їсть він не пє
  Мижи цим когось поб’є.
  Телебачення зове
  І на камеру реве.
  Ще він дуже захотіть
  Щоб щоби школу захопіть.
  В казці цій лиш апогей
  До кінця ще еге-гей.

 34. Ну ОСЬ все видно, останні коментарі іздьовки показують які НИЦІ і ГНИЛІ ДУШЕЮ І СОВІСТЮ ПІДТРИМУЮТЬ БУЧАЦЬКУ. Показали своє обличчя – жах просто. Так себе обплюндрували, що далі немає куди.

 35. Там гнати треба тих Гарасів, Танасійчуків та Шапок !!!!!! Сидять пишуть бруд і думають люди не розуміють що то вони ?!!! І вони думають що це все написано ними захистить і допоможе Бучацькій?!! Ой як помиляються!!! самі ж підтвердили все своїми іздьовками тут.
  А ще Ви подивіться на те, хто говорить про те, що Курик хоче оздоровитись і з яким обличчям – це ж та вчителька, яка сама нещодавно втратила чоловіка. А яка міміка на обличчі, це просто жах. Мало того, що пенсіонерка і мала б вже вдома сидіти і дати можливість комусь молодому працювати, дак ні – пенсію отримує та ще й зарплату більше ніж 10 тисяч отримує з подачі Бучацької. Мала б совість і людяність і трішки б боялась Бога. Бучацька в розмовах з батьками так часто згадує Бога – невже не навчила таку підлеглу того, що так не можна ? Сором великий, що такі вчителі вчать наших дітей. А Курик молодець!!! Хоча шкода його, адже це відобразиться на його здоров’ї.

 36. Про яку порядність ви говорите щодо Курика? Він рідну матір загнав у гріб, забравши у брата хату. Я б на його місці, набравшись такого позору, виїхав з Вашківців. Все одно не може доробитися біля неї, бо проклятий ріднею.

  • а ще згадайте випадок з Дмитром Шейчуком(тепер працює таксистом, по вині Курика-Щурика)
   Курик вдарив його на уроці
   Шейчук написав заяву, але зі своєї доброти забрав її
   курик написав заяву за “клевету”
   і Шейчук отримав рік умовно
   Зіпсував хлопцю життя, це нормально?
   ЦЕ НОРМАЛЬНО?
   Гнати цих уродів, і їх компанію, і все у школі буде добре

 37. Весілля, хрестини, похорони. Оригінальна музика. Зіграємо так шо аж на Залуччі буди чути. Заказ 0678550052 Толік

 38. Надаємо знижку 10% на весь асортимент в нашому магазині “все для дому” для голодуючих і злидуючих. Без довідки про доходи.

 39. Зажаємо зробити непосильний внесок від нашого монастиря страждаючому мирянину. Література та лампадки будуть вам пожертвувані. Ми молимся за тебе Ілле.

 40. Володимир людям просто набрид концерт який влаштував Курик. Його “голодування” чистий фарс!!! Ви судячи з ваших коментарів дуже, навіть дуже освідчена особа (особливо в сфері освіти, і в питаннях щодо Вашківецької ЗОШ). Тому пошукайте в мережі як повинно ПРАВИЛЬНО проводитися акція протесту! Якщо він не погоджується з роботою дирекції школи то чому проводить уроки? А якщо вже їх так добросовісно проводить, тоді чому інтервю дає під час уроку(на відео чітко видно як заводить хлопчика в клас). А Курик хоче як завжди вийти сухим з води, і голодує і уроки проводить!?!? Невже це все заради учнів????? Чи можливо є якийсь маленький шанс що це все ж таки чергова витівка людини не зовсім чесної з оточуєчими?? Дехто писав що йому носять сумки з їдою, можливо і правда, ніхто ж не сидів і не спостерігав за голодуванням Курика (хоча повинні бути задіяні відповідні структури). Тому роблячи висновки можна сказати що ця акція протесту незовсім акція, а просто забаганка яку повинні виконати!?!?

 41. ви пишете що Тамара Семенівна вже пенсіонерка і що вона робить в школі якшо получає пенсію !? з нею нема конфліктів і учні не скаржаться і нікого не б”є так як голодуючий інвалід!!! він також получає пенсію!!! може досить травмувати психіку дітей !!! і до речі якщо він такий суперський і з дипломами вчитель так його з руками і ногами візьмуть в другу школу і дадуть стільки годин скільки душа бажає чого він зациклився на цій школі якщо його тут так ущемляють !?

 42. Банда куриків
  Будьте розумні!
  Зачем ці позори!
  Ці зйомки?
  Телебачення?
  Бруду на школу накидали падли
  Но розплата неминуча
  І все Бог бачить

  • Віршик про кишеню:
   У кишеню нічо не став
   Бо ти ж туди насрав.
   І не клади в кишеню номер два
   Бо насцяв вже ти туда.

 43. Віршик про чорні справи:
  Чорні справи у нас в школі
  Сидимо дурні і голі.
  Не вдається нам робити
  – Голодовку обявити.
  Попри школу, парк і гай
  Ішов хлопчик Помагай.
  Хлопчик далі був був пішов
  Віршик в рифмочку зійшов.

  • Віршик про антона красавчика:
   Народила мене мати
   І хтіла назвати Гліб
   Но здумала моя мама
   Що прозиватимуть мене
   Гліб – Хліб.
   І тому мені в урон
   Назвала мене Антон
   І тепер я звусь Антон
   А в рифму Антон ган..он

 44. Знижка 15% на всі труни та хрести за попереднім записом! Поспішайте, вас там чекають…

  • Віршик про: вас вже там чекають:
   Йдіть ви діти в школу
   Вас вже там чекають…
   Компетентні вчителі
   Диплома не мають.
   Вас поганять, мо й побють
   Но нічого не навчуть.
   Так і хочеться душі
   Що писати ці вірші.
   В нашу школу як у цирк
   Ведем діток, а там гаплик.
   Затягнувся вже шнурок
   Комусь скоро буде йок.
   Телебачення збрехало
   Лиш не правду показало.
   А нам людям плач і сміх
   Бо історія для всіх
   Без обмеження по віку
   Начитаєшся до сміху.
   Годовка, години
   Не зділили там вони.
   От зайдеш якось туда
   Скажиш собі: Дивина.
   Дивина воно тай годі
   Психічно-хворі ще на волі.
   Коли вчився там і я
   То ще було за царя.
   У старії ті часи
   Не було ще так біди.
   А тепер є Інтернет
   Й не блокнот вже, а планшет.
   Рифмувати можна довго
   Бо історія зачот
   Закрутилась в школі, от.
   Я закінчив першу часть
   Другу завтра прийдіть читать.

 45. Компанія “два відра” – ми також приєднуємося до привітань. І готові насадити два відра, два відра за раз на голову переможцю цього конкурсу.

 46. Як повідомляє УНІАН. У Вашківецькій школі Зі шпаринок в підлозі на першому поверсісі зникли всі таргани і червяки короїди. Прибиральниці зтревожені ситуацією, що склалась і погрожує залишити їх без роботи, але вони обіцяють розкрити цю загадку

 47. Люди стійте ні куди не розходьтесь, Ми вже ріжимо свиню (кабан 450 кг.) і їдемо голодати разом з вами. Дивітси новий репортаж по людей у вашківцях які кажут шо вони ще не гуцули, а гуцули в Вижниці, а в вижниці що вони ще не гуцули а гуцули у путилі, а путилі що вони не гуцули, гуцулина верховині, а на верхвонині шо вони не гуцули, гуцули пішли пасти вівці , а ми туристи.

 48. Складна ситуація. Але запам’ятайте одне, все -безрезультатно! Надія Костянтинівна як була директором так і залишиться. Всі спроби зняти її з посади будуть марними. Вона все робить згідно чинного законодавства! Жаль, що дуже мало таких людей як Костянтинівна, які не ламаються ні під якими обставинами і проблемами, які спадають на їхню голову. А впевнено з піднятою вверх головою долають всі труднощі! Терпіння Вам Надія Костянтинівна! І це пройде…

  • ТА ЩО Ж ТИ ТАК ЛЯКАЄШ Костянинівну. Чур тебе , …
   КОСТЯНТИНІВНА ! Не турбуйтеся і не бійтеся все буде добре як і тоді коли відкрили кримінальну справу і довелось Вас звільнити з посади Начальника відділу освіти. Ну памятаєте ? нерви потріпали, та й все . Пройшли роки і все забулося.
   Але ж дали школою покерувати.
   НУ ОБІСРАЛАСЯ , так що з цього горе робити , з ким не буває.
   Звільнять і дадуть клас . Не ріжте вени і не ридайте – глянте як запухли .
   Завтра з раночку раненько НАЧОС на голові пишніший зробіть , лабутени з міцнішим каблучком надінте , бо за ці роки піднабрали ваги – розкормили вас там у Вашківецькій ЗОШ.
   (Гараси свинину носять , а Шапка певно самогоночки своєї) не файно так жерти , бо Ви потім не можете себе стримати і можете кричати на когось , або істерика може нахлинути . ПОТРІБНО СЕБЕ тримати в руках.
   Так от і до школи історію викладати – ну так щоб потому учень медаль втратив , так як того року. Але то нічого, – це життя і то жорстоке, нехай привчаються. Потім на пед раду сходіть і обовязково розкажіть колективу про сестру за бугром, та про те. яка Ви хороша , ВСПЛАКНУТИ не забудьте і потім далі ділити години , і то так щоб було побільше Гарасам, Шапці, Одовійчук,- вони тут в переписці заслужили це.
   А ЯКЩО чесно, ТО ВВЕСЬ РАЙОН ПРОЧИТАВ ЦЕ ВСЕ І НЕ ТІЛЬКИ – ДІТИ ЦЕ ВСЕ ЧИТАЛИ , ОТ І ЯК ПОКАЗАЛИ СЕБЕ ВЧИТЕЛІ прикриваючись різними іменами і виливаючи бруд ?
   Але Ви не переймайтеся !!!! Не вздумайте піти самі з роботи !!!! Дочекайтеся щоб звільнили ..

   • Бачу у Вас крик душі. Шкода мені таку людину як Ви. Боїтесь сказати ці слова під своїм прізвищем.
    Читаю і розумію що у Вас крик душі. І хто там про етику говорить і про грубість? Ви свій пост хоч перечитували? Взяли всіх обізвали і обі@@@ли. І вкінці добавили що всі такі грубі і недобрі. Як особистість мені Вас шкода. Чесно.

    • А що до мого прізвища, то Бучацька знає мене добре і пізнає мій почерк написання- ми не один рік пропрацювали в методкабінеті . І всі пркрасно пам’ятають як вона там відзначилась. І прекрасно знаю, як вона виглядала тоді і що витворяла. Так що мовчи там , ХОЧА НІ!!! продовжуй далі виконувати свої обов’язки по написанню тут бруду. ЧИМ більше буде тут написаного тобою тим більше обсереш і даси зрозуміти, що і чого вартує Бучацька і її близьке оточення. Ти ж там СПЕЦ і відповідальний по написанню тут )))

     • Шаноана Юліє! Дуже прикро, що Ви працювали у відділі освіти. (Бо безграмотність Вашого викладу(почерку написання) дивує. Може Ви працівник Вашківецької школи? Прикро , що Вам довірили наших дітей.

    • Вже так опустись, як ти опустився – ніхто не зможе . Хоча НІ! ти там на дні не один – думаю розумієш хто поруч )))

    • Ви вчитель ллєте бруд на курика краще про свій досвід розкажіть , як вас виганяли з університету і ви грабили магазин мобільних телефонів.

     • Це Вас Галина Іванівна навчила власні імена писати з малої букви?
      Рівень вчителів зщрозуміло. Переконуюсь- місця обласного рівня КУПЛЕНІ.

   • Юліє! Чим це так стурбовані? Посадою Надії Константинівни, чи, може своєю? Примітивний виклад коментаря. А. Ще філолог!!!

 49. Курики і його команда! Досить вже під чужими іменами всіх оббріхувати! Всім відомо що це ваша робота. Ви всі запхалися у гі..о і тепер не знаєте як вилізти.

 50. Курик свинота ще та. Хлопців з Волоки не атестував, а вони тепер в АТО його задницю стережуть. Свого ж синочка відправив у Білорусію, щоб не забрали служити.

  • Це правда!!! Він на самий випускний не хотів атестувати хлопців, його всі бігали просили. Гнати його з школи, скільки можно терпіти це все. Діти бояться іти завтра до школи, бо не знають що їх очікує. Може він надумає покінчити життя самогубством. Гнати цю банду з школи і буде спокій!!!!!!

   • А от це дуже небезпечна справа! Не дай Бог якогось форсмажорного закінчення цієї історії і не відомо як оце все відобразиться на не стійкій дитячій психіці. Ще свіжі у пам”яті летальні випадки після здвалось би “безобідної” дитячої гри “СИНІЙ КИТ”.
    Не можу зрозуміти чого чикають місцеві можновладці і батьки!?
    Приймайте міри! Не чекайте часу коли “вдарить грім”!
    Перехреститись уже може не допомогти!

 51. люди може і нам забастовку зробити?! не пускаймо дітей до школи допоки його не звільнять щоб діти не дивились на оце неподобство!!!!!!!! дітей все ж таки більше чим він 1 ! запросити також телебачення, зробімо йому таку відповідь!!!

 52. Шановні вашківчани,скільки ж можна терпіти хворобливі витівки цього Іуди Курика?!Істота(бо людиною важко назвати),яка тримає в напрузі не тільки вчителів,дітей та батьків,а по суті всю громаду нашого міста!Постійні доноси в Міністерство,Департамент,прокуратуру і інші інстанціі на своіх колег вчителів, викривають його,як особу,яка б могла працювати “вєртухаєм”та”сексотом” в сталінські часи!Недарма він підтримував Януковича і називав бидлом Небесну сотню в період революціі Гідності!Тому та влада і закривала очі на те,що він в 2012році побив до крові в стінах школи старшокласника Шейчука,але це йому зійшло з рук!А його ходіння по коридорах школи та підслуховування під дверима,що говорять в класах, дає нам зрозуміти,що це за “шпіон”!Уроки не проводить,бо чоло пітніє від написання доносів та кляуз на всіх ,хто йому правду в очі каже!Правда це не стосується медсестер та деяких працівників господарського відділу,вони чемно виконують вказівки свого “партегеносе”!Аааа,вибачте,забули про вірну соратницю Грекул Л.!А ще про Шинкарюк І.,яка підгодовувала Курика під час “голодування”,а то “вночи хто вздрить”!О так і живе іуда Курик ,вчителів здає і ображає,учнів лупасить до крові,кляузи пише та комісіі зверху викликає!І після цього всього ще й поваги до себе вимагає!Вимести цю нечисть треба з школи освяченою мітлою,щоб духу його там не було і тоді спокійно заживе наша школа і вся громада!Бо нема на це ради…

 53. Люди, не грішіть! Схаменіться! Всіх чекатиме розплата за ваші діяння! Радійте життю, що живі та здорові!

 54. Про не рівномірне розподілення годин і ставок відомо давно!!!!! Візьміть тільки техпрацівниць і іхнє на вантаження. Скажіть будьласка в якій школі техпрацівниці прибирають подвіря, носять дрова? Іхні ставки пороздавали операторам(2чоловік,2лаборантам) а темер щей махають кулаком і заставляють мовчати.А не так давно в минулому році щей залучалися до праці (примусово) на орендованій кухні, і це продовжувалося доки не трапився нещасний випадок з однією з них на кухні! Скажіть шановні ви хочете щоб ваші діти іли з рук тех працівниці яка щойно помила туалет?
  Я у Вашківецькій школі буваю часто і про істеричного деректора наслуханий. На мою думку потрібно гонити іі давно в шию в свій Карапчів. І за нею половину викладачів. Навіщо нам такі викладачі які не навчають наших дітей а потім тільки кажуть що потрібні додаткові заняття але за винагороду. Длячого нам викладач англійськоі мови яка не вимовляє букву”Р”?

  • Сама посада (тех. працівник) зобов*язує виконувати:” Прибиральникам службових приміщень, як і всім іншим працівникам, може бути встановлено ряд інших робіт, передбачених наказом Міністерства освіти і науки №557 від 26.09.2005р., а саме: “,,,
   Читайте законодавство!”!!!

   • А також передбачено законодавством скільки жінці дозволяється піднімати одноразово ваги.
    А ти ДЬОРДІЮ якщо освідчений то відповіж чого може навчити викладач англійськоі мови якщо по украінськи погано розмовляє!!!!

 55. Та він з братами своіми ворогує за мамину хату,йому всього мало!Маму рідну до гробу довів!Що тоді говорити про інших людей!Горішні люди це знають!Поки цей негідник буде в школі працювати спокою не буде нікому,а страждають в першу чергу діти наші !Замість того щоб вчитися спокійно,вони на уроках обговорюють “голодуючого”придурка!Ганьба керівникам міста і відділу освіти!Без води людина може прожити 5 днів,а він “голодує”більше тижня ,робімо висновки самі!

 56. Внучка Іленкаа запитує:
  – Діду Курик –Українське пріізвище? Відповідаю . Так!! Звичайно.
  – Яке походження?
  – Козак курив люльку і прозвали «курик»
  – Діду. Козак курик був хоробрий воїн, наскільки?
  – Настільки, що шляхта облизувала йому дупу.
  – А, Ілля Миколайович Курик – КОЗАК?
  – НІ! Він КурВик_ він не козак!
  – А, чому?
  – Курвики самі, шляхті, лизали дупу, а може і шляхта їм…???
  – Іленко! Не мороч мені голову. Най твої тато з мамв думают. Яке мені діло до вашої школи? Най хто кому дупу лиже/ Най люди судют.
  – А люди мают велику силу!“

 57. Шановні, що ви вчинили за показ вашої культури та вихованості? Невже так можна? Ви ж елітний клас населення, а дозволяєте собі опускатися до такого низького рівня. Задумайтесь! Чого ви цими пустими коментарями, під чужим іменем доведете? Оцініть свої дії. Чи варто це все? Невже не можна жити мирно? Поважаючи один одного та помагаючи в різних ситуаціях. Ви чините зло, не задумуючись, що рано чи пізно все закінчиться і прийдеться відповідати перед Богом. Ви сотні разів пожалієте, але буде пізно! Не влаштовуйте цирку, а стежте в першу чергу за собою! Виконуйте покладені на вас задачі гідно та відповідально, тоді і до чужих недоліків не буде часу. А вдаватися до таких радикальних методів як голодування не потрібно. Ми живемо в країні де діють закони. І повірте, якщо б були дійсно законні підстави звинувачувати директора в неправомірності дій, то б давно були прийняті відповідні рішення і справа зрушила з рівного місця. Винні були б наказані.
  А коментарі, які ви залишаєте, особисто перевірю і покажу місцезнаходженння комп’ютера з якого було все відправлено, а то писати коментарі під іншим іменем якось підло. Якщо правда на Вашій стороні, то немає бути побоювання щодо ідентифікації.

  • Ви хто такий взагалі, щоб перевіряти дану інформацію? Про яке місцезнаходження може іти мова, кому ви це збираєтесь показувати? Хакер блін.

  • Да є тут що почитати. Це мабуть одна з найбільш популярних сторінок на цьому сайті. Після коментаря Ярослава Семеновича ну не можу не вставити своїх 5 коп. Так от
   1. Щоб визначити місце знаходження людини треба щоб користувач самостійно надав дозвіл на отримання GPS координат, а сайт мав такий функціонал. Даний сайт такого функціоналу немає.
   2. Визначення по ір адресу дає інформацією тільки до назви провайдера.
   3. Ярославу Семеновичу треба бути адміністратором цього сайту що щоб побачити ір адрес.
   4. В таблиці wp-comments бази даних MSSQL має бути відповідний стовпчик де буде зберігатись інформація про ір адрес користувача що надіслав коментар. Не факт що цей стовпчик є в даному плагіні.
   5. Щоб оприлюднити дані про місце знаходження треба щоб користувач надав згоду на виставлення в публічний доступ цієї інформації.
   6. Отримати доступ і опрацьовувати інформацію про ір адрес мають право тільки слідчі органи в особі слідчих після відкриття кримінального провадження і рішення суду по даному кримінальному провадженню щодо дозволу на отримання інформації.
   7. Оскільки відповідно до рішення президента України про заборону доступу до деяких російських Інтернет ресурсів в 99% авторів цих коментарів був ввімкнений VPN (ну треба ж якось заходити в однокласники і контакти). То це означає що їхній адрес був тимчасовий і точно не український. Доведеться звертатись в міжнародну поліцію чи інтерпол. І то знайти там це як “шукати вітер в полі”
   8. Між власником цього сайту і кінцевим споживачем не має угоди яку приймає кінцевий споживач заходячи на сторінку цього сайту а це значить що збирати, опрацьовувати і зберігати інформацію в тому числі ір адреси та файли cookie даний сайт також не може.
   9. І ще про ідентифікацію, так казати не правильно бо: ідентифікація – це процес розпізнавання користувача в системі за допомогою на перед визначеного імені або як цього ще називають ідентифікатора
   Такщо Ярослав Семенович йому на жаль, нікого не знайде

 58. А. за Франца Йоськовича Габсбурга так добри жилоси. Памнітаю, п*єть мовів вчили. Гімназію в місті збудували. Вчитилі моц грамотні були. Унівирситити у Чирнівцах кінчили. ну, моц вчені були. Добрийдинь усі їм казали. Хто ни вчив увроки, били по пальцьєх, та ще штраф скігали – бо мав бути порєдок. А неня як спакалют на сходах громади, то так били дітий, аж срачина сина була. Порєдок був. Йой!!! Людоньки!!! Шо в цих Вашківцих сигодни сироби??? Сам не розумію. Ікес вар*ятство. Люди добрі, здибайтиси з розумом. Вчені най вчут дітий жити, а нивчені най шос друге роблют, не мішєют другим робити, най собі, хто крілі ростит, хто трахторьом поле оброблєє. хто худобу тримає, хто дітий плодит, таке всяке хто від чогог…. За румунів не згадую, бо ті нас за людий ни мали… Москалі – москалями… А жити треба. Будьмо мудрими і робимо так, шоби наші діти, овнуки, правнуки нас не пакалили, а файно згадували, шо їм добри живеси, бо ми цего добивалиси. Вібачийти, можи шос ни так, бо старий і памніть ни та. Али як умів о так і сказав. Слава Ісусу Хресту!!! Слава Україні !!!

 59. Інвалід Курик відсиджується в лікарні, бо в лютому закінчується група по інвалідності- треба нову зробити , бо як буде симулювати. Зі слів лікарів ,його стан задовільний. Дружина не вгаває торби носити. Не так усе погано, як брешуть по новинах. Тепер у лікарні спокою нема від нього. Не туди його відвезли…

 60. Нищеброди , тільки вмієте базарити через Інтернет , пишите всяку дрянь в сторону Гарасів і Бучацької , можу особисто зустрітись і за такі слова розірвати рот і нассати в нього !!!

 61. А Курик в лікарні ковбасу лопає аж за вухами тріщить…Ірина Василівна вечерю щовечора приносить. Пригощає вареничками…От таке сухе голодування…Цирк зі школи поїхав, а клоун у лікарні залишився. Хоче до реанімації, а його не беруть…бо симулянтів там не треба.

 62. Шановна Світлано Петрівно! Ви відчуваєте грішок за собою, бо ви маєте таку саму вищу освіту як і ваша дорога свекруха, знаний ВО головного лікаря. А вашому Юрчику Гарасу ми всі порадили б не сидіти в лісі раніше, а брати не бідон, а викликати пожарну частину, щоб загасити палку любов Курика до ВАС!

 63. Про яку любов може йти мова. Вона на таке ХАМЛО не ведеться. А для необізнаних скажу, що вона має 2 освіти: медичну і педагогічну.

 64. Курвикова вірна соратниця Грекул теж лягла в лікарню у сусідню кімнату підтримати свого колегу. Клоун і Клоунесса!!! Ірино Василівно, пельменів треба варити вже на двох!!!

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here