У Сторожинці на недобудованому мості обвалився проліт

77
Фото: Сторожинець.Інфо

Як повідомляє видання Сторожинець.Інфо, сьогодні зранку, 14 червня 2018 року, на недобудованому мості по вул. Клинівській у Сторожинці обвалився перший проліт, на якому довгий час стояв величезний електричний гусеничний кран.

Фото: Сторожинець.Інфо

Видання нагадує, міст через Сірет по вул. Клинівській був зруйнований повінню у 2010 році. У двох районах Сторожинця – Білці та Заріччі – проживає біля 5 тисяч містян і швидкого сполучення між двома частинами міста немає вже майже 10 років, міст був об’їзним шляхом для вантажного транспорту, що рухався у напрямку Красноїльська.

У грудні 2017 року уряд виділив 22 мільйони на ремонт моста. У серпні 2017 року Василю Олексюку, жителю вулиці Клинівської у Сторожинці, листом з ОДА повідомили, що “об’єкт планується ввести в експлуатацію у 2017 році”.

Тендер, оголошений Службою автомобільних доріг Чернівецької області, виграло Вінницьке МБУ-4. За графіком робіт, вони мали бути закінчені 10 грудня 2017 року. У червні 2018 р. об’єкт ще не введений в експлуатацію.

Поки з однієї сторони моста робітники «вяжуть арматуру», з іншої – будівельники готують майданчик для ще одного крану, який мав би витягнути і плити, і будівельну техніку.

1 КОМЕНТАР

  1. Слепленный пролет моста принимал и оплатил Ваня Мунтян. Понятно, что слеплен в спешке, Ваня рвался во власть. Кобевки-засрайские-гливки-…отбили охоту приезжать и работать на Буковину НОРМАЛЬНЫМ и ДУМАЮЩИМ подрядчикам дорожникам-мостовикам. Помните хохму с “донецкими”? В этот тендер выиграли ВИННИЦКИЕ и…..,вот результат. Да и удивляться нечему! Там все такие, и Президенты, и Премьеры,….и мостовики. Кобевко!, Засрайский!, Тимиш!,….-ФЛАГ В РУКИ! Поливайте грязью дорожников…..

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here