У Садгорі собака покусав восьмирічну дівчину

138

У Садгорі учора вдень собака покусав восьмирічну дівчину. Рани дитині обробила її бабуся, а сьогодні звернулися до медиків. Зі слів місцевих жителів, кількість безпритульних собак у Садгорі постійно збільшується. 

ДМИТРО ЗАНЯ, ЖУРНАЛІСТ: “Близько 14.00 години дівчинка цією дорогою поверталася додому зі школи. На цьому місці лежали дві собаки. Одна з яких накинулася на дитину і почала кусати”.

ІРИНА ЧОРНА, ПОТЕРПІЛА: “Собака порвала мені колготи ось тут, а ось тут залишилася рана. Я відбивалася камінням. Там який чоловік проходив і програв ту собаку”.

ГАЛИНА МОРОЗ, БАБУСЯ ІРИНИ: “Я сьогодні звернулася до лікаря. Казав, що немає нічого страшного. Рани не глибокі, мастити мазями і мити”.

Собаку, який покусав дівчину досі не знайшли.

ВАСИЛЬ ВИНОГРАДОВ, ДИРЕКТОР МКП «ПРИТУЛОК ДЛЯ ТВАРИН»: В даному випадку ще не було виклику. Я щось поверхньо почув, що щось сталося. Ніяких інформацій не маю. Наша команда готова поїхати”

СВІТЛАНА СИСАК, МЕШКАНКА САДГОРИ: “Я не бачила служб, щоб їх виловлювали. Хоч вони і стерилізовані, але їх дуже багато. На площадках у пісочницях сплять і немає де гуляти з дітьми”.

ВАСИЛЬ ВИНОГРАДОВ, ДИРЕКТОР МКП «ПРИТУЛОК ДЛЯ ТВАРИН»: “Шляхів, мабуть, там є три. Або розбудовуємо притулок і є місця для розміщення цих тварин. Чому зараз не йде розширення притулку, бо немає фінансування. Другий варіант протизаконний -просто відлов тварин і з подальшою евтаназією. В нас таких положень немає, це незаконно і поки до таких дій вдаватися не можу. Третій варіант – збільшити об’єми стерилізації в день. Зменшити термін утримання тварин. Ось цей перший етап 10 днів скоротити хоча б на 5.

Сергій Добржанський збирає інформацію про випадки укусів собак у місті.

СЕРГІЙ ДОБРЖАНСЬКИЙ ГОЛОВА РУХУ «БЕЗПЕЧНІ ЧЕРНІВЦІ»: “Ситуація стає катастрофічною. Окремі райони перетворюють просто у собаче гетто. Самим спокійним місцем це була Садгора. Там тепер теж дуже небезпечно. Фіксуємо більше випадків атак. Коли робити стерилізацію собак миттєво і всіх зразу, тоді воно може дати результат. А коли раз у місяць 50-70 – це гроші на вітер”.

Електронна петиція про цілодобове виловлювання безпритульних собак у місті набрала необхідну кількість голосів. Її розглянуть на наступній сесії черінвецької міської ради.

Автор: Дмитро Заня

2 КОМЕНТАРІ

  1. “Коли робити стерилізацію собак миттєво і всіх зразу, тоді воно може дати результат. А коли раз у місяць 50-70 – це гроші на вітер” — Якщо миттєво і всіх – «ПРИТУЛОК ДЛЯ ТВАРИН» залишиться без роботи. З цієї причини і залишається необхідна для відновлення кількість нестерилізованних тварин.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here