Просторі кімнати, сучасні їдальня та душові кабіни. У Петричанському жіночому психоневрологічному будинку-інтернаті відкрили новий житловий корпус. Там на таке приміщення чекали кілька років. До цього – підопічні жили у будівлі в аварійному стані.

У Петричанському будинку-інтернаті перебуває 179 жінок, 36 з них жили у аварійному корпусі. Тепер для них є нове приміщення з сучасним ремонтом, новими меблями та санвузлом.

ТАМАРА ЛОВАНОВА, СТАРША МЕДИЧНА СЕСТРА ПЕТРИЧАНСЬКОГО ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНОГО БУДИНКУ-ІНТЕРНАТУ: «Оцей другий корпус, який ми перевели у нову будівлю, то тут у хворих більш збережений інтелект. Вони і танцюють і співають. І зараз відкрився цей комплекс, він більш придатний для життя, ніж той аварійний. Тут уже і душ сучасний і їдальня..»

Юрій Олар – директор інтернату близько трьох років, останні два – просив у влади зробити ремонт. Нещодавно будівлю таки почали реставрувати.

ЮРІЙ ОЛАР, ДИРЕКТОР ПЕТРИЧАНСЬКОГО ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНОГО БУДИНКУ-ІНТЕРНАТУ: «Ми писали листа на департамент соцзахисту у зв’язку з тим, що у нас є аварійне приміщення. І ось нам виділили ці кошти». 

Тривав ремонт близько шести місяців, кошти на нього виділили з обласного бюджету.

ВІТАЛІЙ САВКІН, ДИРЕКТОР ДЕПАРТАМЕНТУ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОДА: «Власне, саме на цей ремонт було виділено 742 тисячі гривень. Разом з утепленням, з повним ремонтом – це дуже незначні кошти, я думаю. З 2010 року це вперше така грандіозна реконструкція приміщення в психоневрологічному інтернаті на території Чернівецької області».

Нам показали і умови, у яких живуть інші жінки, утім спілкуватися з ними адміністрація заборонила.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here