У Новодністровську – «Дні Словаччини – 2017»

177

У межах Днів Словаччини у місті енергетиків відбулася міжнародна конференція «Можливості розвитку транскордонного співробітництва між Словаччиною та Україною»  та культурна програма міст-побратимів Новодністровськ-Гельниця.

Участь у міжнародній конференції взяли представники Посольства Словацької Республіки в Україні, Генерального консульства Словацької Республіки у м. Ужгород, Посольства Норвегії в Україні, м. Гельниця (Словацька Республіка), м. Беч (Польська Республіка) та інших гостей з числа підприємницького, наукового та громадського сектору.

«Міжрегіональний, транскордонний рівень українсько-словацької взаємодії – важливий додатковий «міст» поступового входження України до об’єднаної Європи та практичної реалізації спільних євроінтеграційних інтересів, планів і програм із сусідніми державами, – зазначив перший заступник голови облдержадміністрації Михайло Павлюк. – Продовжуючи і поглиблюючи співробітництво між європейськими країнами та Україною, сьогодні учасники заходу мають можливість для пошуку партнерів та участі у Спільній операційній програмі «Угорщина – Словаччина – Румунія – Україна» Європейського інструменту сусідства на 2014-2020 роки, адже конкурсний відбір проектів продовжено до 30 листопада 2017 року».

У Новодністровську – «Дні Словаччини – 2017»Більше на нашому сайті https://bukovyna.tv

Опубліковано ТРК "Буковина" 23 жовтня 2017 р.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here