У МКП “Притулок для тварин” живе вдвічі більше за норму собак

67

Понад 2 роки у Чернівцях працює міське комунальне підприємство «Притулок для тварин». У закладі живуть собаки та коти. На сьогодні вольєри для тварин переповнені, а люди продовжують звертатися із проханнями забрати тварину до притулку, або ж приносять сюди власних домашніх улюбленців, від яких вирішили відмовитися – про це повідомив на брифінгу директор МКП «Притулок для тварин» Василь Виноградов

У міському комунальному підприємстві «Притулок для тварин» живуть 200 собак та 45 котів. Після того, як до притулку надходить скарга, працівники відловлюють тварин, стерилізують та вакцинують. Якщо собака не несе загрози – її відпусають, інші – залишаються тут. Цьогоріч на вулицях міста відловили 579 безпритульних собак та котів.

 

ВАСИЛЬ ВИНОГРАДОВ, ДИРЕКТОР МКП «ПРИТУЛОК ДЛЯ ТВАРИН»: «Фінансування на цей рік на 100 собак, а утримуємо 200. Фінансує міська рада за рахунок тендеру. Тобто, там чітко прописано, що утримувати маємо на постійній формі 100 собак. Прекрасно розумієте, що з’їдається більше корму. Десь доводиться доварювати каші. Десь просити допомоги, щоб хоч якось вийти до кінця року, щоб собаки були ситі. Те саме стосується працівників. Розраховано на 100 собак, їх удвічі більше».

Штат «Притулку для тварин» мав би складатися з 23-х працівників.

ВАСИЛЬ ВИНОГРАДОВ, ДИРЕКТОР МКП «ПРИТУЛОК ДЛЯ ТВАРИН»: «Багато є вакансій відкритих: від ловця, прибиральника, інженера, економіста. Нових волонтерів дуже мало. Волонтер сьогодні прийшов, а завтра не прийшов, тут ніяк його не змусиш. Десь кидаємо клич, що потрібно прийти на вихідні допомогти. Приходить 1-2. І вже добре, якщо хтось може прийти допомогти. Їх не так багато, як здавалося б.»

Ярослава Штеф’юк  працює доглядальницею у притулку для тварин 2 роки.

ЯРОСЛАВА ШТЕФ’ЮК, ДОГЛЯДАЛЬНИЦЯ ЗА ТВАРИНАМИ: «Я їх люблю, якби я не любила собак, я би тут не працювала. Важко, звичайно, важко. Іноді, як заходиш у вольєр, треба і з собаками поборотися, бо ж собака. Буває, і кусає. Всяке буває у нашій роботі. Це специфіка нашої роботи».

З 1 серпня притулок 2 тижні не прийматиме нових тварин у зв’язку з генеральним прибиранням.

Автор: Ілона Захарук

 

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here