У Лужанах зіграли ветерани Національної збірної України з футболу.

878

Товариський матч відбувся на місцевому сільському стадіоні. Гру організатори назвали «Море друзів», оскільки на поле вийшли відомі футболісти, які колись захищали кольори нашої держави. Подивитися на матч, в якому зіграють справжні легенди українського футболу, прийшли і дорослі, і малі.

ПАВЛО, ВБОЛІВАЛЬНИК: «Для мене це дуже важливо, так як не завжди таке буває. Я займаюся футболом півтора року, дивлюся всі важливі матчі і люблю його за ті великі емоції»

Емоцій цього дня на полі і за полем було чимало. Спочатку під час урочистого відкриття вболівальникам дарували футбольні м’ячі. А далі на газон вийшли їхні кумири – Владислав Ващук, Олександр Венглинський, Віталій Самойлов, Сергій Нагорняк, Юрій Максимов та компанія. Усі ветерани – в чудовій фізичній формі, адже тренуються двічі на тиждень. Гострі моменти були у обох сторін. Якщо в перші хвилини командам бракувало влучності, то потім голкіперам роботи додалося. Від взяття воріт у першому таймі рятували відмінна реакція, а ще – штанги як в одних, так і у інших.

СВЯТОСЛАВ СИРОТА, ВОРОТАР НАЦІОНАЛЬНОЇ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ З ФУТБОЛУ СЕРЕД ВЕТЕРАНІВ: «Дуже хороша команда, дуже хороший суперник. Гарний настрій у вболівальників і в футболістів. Ми бачимо, які пристрасті на полі вирують – травми отримали навіть в такій товариській зустрічі»

ВЛАДИСЛАВ ВАЩУК, ГРАВЕЦЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ З ФУТБОЛУ СЕРЕД ВЕТЕРАНІВ:

«Головне, що глядачам подобається. Хочеться грати і радувати. –Чи важко вам зараз грати футбол? Грубо кажучи, попереджу і ззаду не граю, щось вибираю – чи то оборонятися, чи атакувати. Але в цілому – нормально»

Кожен тайм тривав по 35 хвилин. Другий – був яскравішим, оскільки глядачі дочекалися голів. Першими забили гості.

ОЛЕКСАНДР ВЕНГЛИНСЬКИЙ, ГРАВЕЦЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ З ФУТБОЛУ СЕРЕД ВЕТЕРАНІВ: «Видно, що тут люблять футбол. В принципі, хлопці трішки молодші, ніж ми. Але видно, хотіли, могли, билися, старалися. Ну а ми – могли виграти, звичайно, але так вийшло, що не забили пенальті»

Замість того, щоб подвоїти рахунок, ветерани національної збірної пропустили гол у власні ворота. Такий рахунок протримався аж до фінального свистка.

МИХАЙЛО ПАЛІЙЧУК, ГРАВЕЦЬ ФК «ЛУЖАНИ»: «Це неймовірні відчуття. Майстри вищого рівня, які грали у світових масштабах – Чемпіонат світу, Чемпіонат Європи. Це дуже класно, емоції на все життя незабутні такі спогади, які залишаться у нашій пам’яті. І вони грають в зоні АТО. Це дуже допомагає, розслабляє весь український народ і зміцнює Схід і Захід. Україну об’єднує в цілому»

Після гри – автографи і фото на згадку. З ветеранами фотографувалися не лише вболівальники, а й самі футболісти ФК «Лужани».

АНАТОЛІЙ ДЕМЯНЕНКО, ТРЕНЕР НАЦІОНАЛЬНОЇ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ З ФУТБОЛУ СЕРЕД ВЕТЕРАНІВ: «Молоді хлопці. Звичайно, щоб вони грали, підвищували свій рівень майстерності. Щоб їх в майбутньому бачили в хороших командах українських і за збірну України. Головне – що вболівальники прийшли на футбол, подивилися на ветеранів, які приносили славу українському та радянському футболу. Це найголовніше. Люди, бачите, пам’ятають – фотографуються, беруть автографи»

ВАСИЛЬ ОРЛЕЦЬКИЙ, ГОЛОВА ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ФЕДЕРАЦІЇ ФУТБОЛУ: «Це хороша популяризація футболу. Ми бачимо, як ці діти, які підростають, вони задоволені, що такі зірки приїхали. Вони мають на що подивитися і вони беруть з них приклад. Проводяться переговори, щоб провести Чемпіонат Європи серед ветеранів. Я думаю, що скоро ми цього доб’ємося і в майбутньому ми побачимо не тільки Чемпіонат Європи звичайний, а й серед ветеранів»

Всього протягом року Національна збірна України серед ветеранів проводить понад півсотні матчів. Грають часто за кордоном. А ще – на Сході.  Наступну свою товариську гру зіграють для військових у зоні АТО.

У Лужанах зіграли ветерани Національної збірної України з футболуБільше на нашому сайті https://bukovyna.tv

Опубліковано ТРК "Буковина" 23 жовтня 2017 р.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here