У Красноїльську газовидобувна компанія інвестує в потреби територіальної громади

88
газовидобувна компанія інвестує в потреби територіальної громади, красноїльськ

Компанію «Інгазко», яка займається дослідженням газових родовищ в Красноїльську, звинувачують у  відсутності цілісно-майнового комплексу для розробки свердловин. Інвестор Наталія Дема стверджує, що роботу «Інгазко» блокують опоненти, які мають корисливі інтереси, адже компанія має всі документи на користування надрами. Крім того, компанія інвестує в розвиток територіальної громади, зазначає Наталія Дема.

Компанія «Інгазко» у 2016 році отримала спецдозвіл на геологічне вивчення Красноїльського родовища, що в Чернівецькій області та займається відновленням газових свердловин.

«Якщо хтось думає, що цілісно-майновий комплекс це великий ангар, то в газовидобувній діяльності це зовсім не так, – пояснює Наталія Дема. – Є держстандарт, у якому йдеться, що «цілісно-майновий комплекс – це об’єкти, сукупність активів яких дає змогу провадити певну господарську діяльність». В нашому випадку господарська діяльність – це вивчення надр. А щоб вивчити надра, треба мати свердловину. Сама свердловина – це вже цілісний майновий комплекс для того, щоб отримати дозвіл на геологічне вивчення  родовища».

Як зазначила Наталія Дема, пакет документів «Інгазко» на розробку родовища погодило Міністерство екології та Держслужба геології та надр, тому будь-які  закиди щодо  неправомірності отримання спецдозволу – безпідставні.

«Основна ціль нашого спецдозволу – отримати геологічну інформацію, яку ми зобов’язані передати у власність держави. Фактично підприємство придбало спецдозвіл, аби виконати функцію держави. І якщо проаналізувати весь газовидобувний ринок, то ніхто ніколи не знайде такого цілісно-майнового комплексу, який його собі намалювали наші опоненти. Його просто не існує», – підкреслила Наталія Дема.

До слова, раніше компанія «Інгазко» заявила, що допоможе газифікувати села та інвестуватиме в потреби територіальної громади Красноїльська. Зокрема компанія придбала бруківку для Красноїльська та автомобіль для вивезення сміття, а також допомагає місцевій гімназії.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here