У Кіцманській ОТГ депутатів обирали за партійними списками (ФОТО)

317

До Кіцманської ОТГ входять також села  Суховерхів та Давидівці. Всього майже 8 тисяч виборців. На посаду голови ОТГ претендують  три кандидати.

ЄВГЕНІЯ ЄВГРАШИНА, ГОЛОВА ДВК №730185: «Вибори у нас на дільниці розпочались з державного гімну, а потім всі помолилися і читали Отче наш»,поки що порушень, принаймні до мене ніхто з спостерігачів не підходив ».

Те, що депутатів обирають за партійними списками, багатьох виборців не влаштовує. Кажуть, обирали конкретну людину, а не партію.

« – Я обирала людину, яку я знаю, а не партію.

  • Все залежить від людей, а не від партії.
  • Звичайно, я обирала депутатом конкретну особу. До чого тут партія, я не розумію».

Пропорційна система передбачає,  що навіть, якщо кандидат в депутати набере найбільшу кількість голосів в окрузі, але рейтинг партії яку він представляє  після підрахунку голосів буде  нижчий за інші, він не отримає депутатського мандата. Кандидати в депутати  до Кіцманської ОТГ балотуються по 27-и виборчих округах. На деяких з них є шість, сім а той десять претендентів.

 

У Кіцманській ОТГ депутатів обирали за партійними списками Більше на нашому сайті https://bukovyna.tv

Опубліковано ТРК "Буковина" 29 жовтня 2017 р.

Петро Голопапа

1 КОМЕНТАР

  1. Взагалі, вважаю злочином обрання депутатів за партійними списками! Люди, за яких реально голосують в середині і нижче по партійному номеру, але за рахунок них проходять бариги, які закріплені в першій десятці.. А кандидати, за яких жителі уповноважують своїм голосом в раду не потрапляють. Депутатами стають персони, які мають власні майнові інтереси, а потребигромади їм по бамперу… (

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here