У Хотині пройшов Всеукраїнський турнір із гандболу пам’яті загиблих воїнів АТО

124

Участь у чемпіонаті взяли близько сотні дівчат віком до 12 років, усього шість команд.

Під час офіційного відкриття, спортсменки хвилиною мовчання вшанували пам’ять дев’яти полеглих атовців із Хотинщини. Спостерігає за турніром мати 18-річного Сашка Коваля, котрий загинув на початку 2016 року під Маріуполем.   

СВІТЛАНА КОНДРАТЮК, МАТИ ЗАГИБЛОГО БІЙЦЯ: «Я нічого не могла зробити, щоб його зупинити, бо більшість кажуть, як ти могла його відпустити. Я нічого не могла зробити, бо він як казав: «Мамо, я не йду за президента, я іду туди заради вас».

Вікторія Стрельнікова приїхала на турнір із Києва. Каже, грати в «чужих стінах» завжди важко, однак сподівається все ж на перемогу.

ВІКТОРІЯ СТРЕЛЬНІКОВА, УЧАСНИЦЯ ЗМАГАНЬ (М.КИЇВ): «Команда у нас гарна, але ще не всі грають ось так гарно, але стараються, тренуються і йдуть до своєї мрії».

Учасниці налаштовуються на гру та отримують вказівки від своїх тренерів.

ТРЕНЕР: «Не боятися, в захисті відпрацювати так як ви умієте і в нападі, воротар дивиться вперед дає м’ячі, зрозуміло».

Рефері кажуть, будуть стежити за тим, аби матчі проходили відповідно до усіх правил. «Поблажки» не пройдуть.

ЯКІВ ДАЦІЙ, ГОЛОВНИЙ СУДДЯ ЗМАГАНЬ: «Тут немає господарів, будем судити нейтрально, нехай переможе сильніший будем судити чесно».

МИРОСЛАВ СОЛОНАР, ЖУРНАЛІСТ: «Розіграти швидку атаку, влучним кидком забити круглого у ворота. Так проходить всеукраїнський турнір із гандболу серед дівчат. Поступатися не хоче ніхто».

Вона уже їздила на чимало турнірі, хоче пов’язати своє життя із гандболом. Діана Вислоцька виступає за хотинську команду. Каже, до турніру із своїми партнерками готується по-особливому.

ДІАНА ВИСЛОЦЬКА, УЧАСНИЦЯ ЗМАГАНЬ (М.ХОТИН): «Ми намагаємось налаштуватись добре, щоб виграти. Буває навіть, що молимося перед матчем, бо це для нас важливо дуже».

ІГОР КОНДРАТЮК, ТРЕНЕР ХОТИНСЬКОЇ ДЮСШ: «Я хочу з ними виступити на Чемпіонаті України у грудні».

Команда із міста Хотин у підсумку і виграла турнір, у фіналі перегравши киян із рахунком 20 на 12. А бронзу виборола команда із міста Шостка, що на Сумщині.

На Буковині відбувся турнір з гандболу пам'яті загиблих воїнів АТОБільше на нашому сайті https://bukovyna.tv

Опубліковано ТРК "Буковина" 9 жовтня 2017 р.

1 КОМЕНТАР

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here