У дитячих садках Чернівців холодно (ВІДЕО)

261
дитячий садок, дитина

Опалення відновили не у всіх дошкільних навчальних закладах. Ті, які не мають автономної котельні, зігріваються за допомогою хіба що обігрівачів. Через різку зміну погоди більшість батьків не пустили малечу до садка.

Теплий одяг, обігрівач та холодні батареї. Так зустрічають квітневий холод малюки у дитячому садку номер №6. Аби геть не замерзнути,  дітки граються в рухливі ігри.

– Роблю, бігаю, пригаю, роблю шпагат деколи.

– Вихователька включає то, щоб у хаті було тепло.

У приміщенні максимум сімнадцять градусів. У групах по кілька дітей, решту батьки не пустили в садочок, аби не застудилися. Вихователі намагаються бодай якось зігріти малят.

МАРІЯ ЛЮБКІВСЬКА, ВИХОВАТЕЛЬ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО ДНЗ №6: «Рухливі ігри: «У ведмедя у бору», «Кіт і миші», «Діти в лісі», «Знайди собі пару». Це для того, щоб вони зігрівалися і для орієнтації в просторі».

У цьому та ще 15-ти дошкільних навчальних закладах міста поновили опалення. Запрацювали автономні котельні, щоправда поки не на повну потужність. Та у садочку сподіваються уже завтра буде тепліше.

ЛАРИСА ЗЕЛЕНСЬКА, ЗАВІДУВАЧ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО ДНЗ №6: «У зв’язку із тим, що інформація про поновлення опалення буде поширена серед батьків та громадськості, завтра я думаю, діток буде значно більше». 

Холодно і в садочку номер №28. Діток одиниці, ті батьки що відпустили свою малечу, ще й принесли додаткові обігрівачі. Адже заклад не в змозі повністю опалювати приміщення. 

ТЕТЯНА ПЕЦЕЙ, ВИХОВАТЕЛЬ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО ДНЗ №28: «Пообіцяли, що УФО принесуть для зігріву дітей. У нас у садіку також є декілька обігрівачів, але груп багато, тому батьки допомагають»

МАРІЯ ШАНДРО, ЗАВІДУВАЧ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО ДНЗ №28: «Температура у нас будь ласка, допустима 18 градусів».

А ось четвертий садочок зовсім не опалюється, оскільки автономної котельні заклад немає. Малюки зігріваються під товстими ковдрами та поблизу електроприладів. Завідувач запевняє, що весняну холоднечу витримають.термометр

АВРЕЛІЯ ПАРАЩУК, ЗАВІДУВАЧ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО ДНЗ №4: «Нас попередили, що нас не будуть підключати до опалення. Тому ми вийшли з положення: звели групи і включили каміни і в групі 17 градусів».

Та пропри це міські садочки продовжують працювати у звичному режимі. На відміну від шкіл, котрі нині призупинили навчання. Учні підуть до школи у вівторок 25 квітня.  Однак мерзнути доведеться ще недовго, вже з наступного тижня синоптики прогнозують потепління.


ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here