У Чернівцях змагатимуться кулінари та кондитери

134
У Чернівцях змагатимуться кулінари та кондитери

Міжнародний чемпіонат з кулінарного і кондитерського мистецтва «FoodLandBukovina-2017» відбудеться 29 – 31 березня 2017 р. в місті Чернівцях у розважальному центрі «Панорама-Чернівці».

Участь у чемпіонаті братимуть фахівці з кулінарної та кондитерської майстерності, які продемонструють свої вміння, позмагаються із закордонними колегами, отримають нові знання і досвід професійного спілкування зі світовими зірками кулінарного і кондитерського мистецтва.

До суддівської колегії Міжнародного чемпіонату з кулінарного і кондитерського мистецтва «FoodLandBukovina-2017» входитимуть почесні міжнародні судді WACS, всесвітньо відомі зірки кулінарного мистецтва, які прийняли запрошення і погодилися стати офіційними суддями кулінарних змагань.

Чемпіонат проводитиметься та оцінюватиметься за рекомендаціями Всесвітньої асоціації кулінарних союзів (WACS) за напрямами:

– арт-клас кондитерського та кулінарного мистецтва (художня презентація зразків за попереднім виконанням);

– практичні змагання (безпосередньо на території змагань) індивідуальної та командної форм участі.У Чернівцях змагатимуться кулінари та кондитери

В рамках чемпіонату відбудуться майстер-класи з приготування страв та солодощів від провідних шеф-кухарів України та зарубіжжя, буде проходити Великодній ярмарок екопродуктів та крафтової святкової атрибутики, будуть представлені компанії та товаровиробники, дотичні до ресторанної сфери.

Офіційне відкриття чемпіонату відбудеться 29 березня 2017р. об 11:00год.  в розважальному центрі «Панорама-Чернівці» (м.Чернівці, вул. Хотинська, 43, 1 поверх).

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here