У Чернівцях запрацювала лабораторія з пошуку витоків води

226

За кошти Європейського Союзу працівники «Водоканалу» отримали сучасне обладнання для виявлення і ліквідації витоків у мережах. Загальна вартість становить 100 тисяч євро.

МИРОСЛАВ СОЛОНАР, ЖУРНАЛІСТ: «Це сучасне обладнання, яке отримав «Водоканал». Така ось машина, у якій є сейф, де знаходяться прилади для швидкого пошуку прихованих витоків води під землею».

ГЕННАДІЙ ДУДКО, НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ СТРАТЕГІЧНОГО РОЗВИТКУ ТА ФІНАНСОВОГО АНАЛІЗУ КП «ЧЕРНІВЦІВОДОКАНАЛ»: «Тут у цьому кейсі, безпосередньо, обладнання, щоб прослуховувати потік води. Зазвичай, це визначається якщо одягаєте навушники і слухаєте, якщо чути шуми. Адже кожен виток має свій характерний шум. І тоді можна визначати, що в кожній ділянці є якийсь виток чи споживання. Якщо в нас немає інформації, що там є якійсь підключення до мереж, то значить це можливо якісь несанкціоновані підключення. Потім використовується вже інше обладнання, є корелятор. Там підключається також у двох точках датчики, які фіксують рівень шуму на цій ділянці труби».

АНАТОЛІЙ ЧАБАН, КЕРІВНИК КП «ЧЕРНІВЦІВОДОКАНАЛ»: «Тут в основному є водій, керівник машини, два оператори. І тут їхнє завдання – одразу скажу, виїжджатимуть на територію Садгори».

Таке обладнання виготовлене у Німеччині, розповідає керівник делегації ЄС в Україні Йоганнес Баур. На його думку, це підвищить ефективність ремонту мереж.

ЙОГАННЕС БАУР, КЕРІВНИК ДЕЛЕГАЦІЇ ЄС В УКРАЇНІ: «По-перше, це масштабний проект із реконструкції Водоканалу у Чернівцях. І в рамках цього проекту німецьким банком розвитку місту було надано позику в розмірі 17 мільйонів євро».

Фахівці водоканалу, які працюватимуть у цій лабораторії, пройшли спеціальні навчання, каже керівник комунального підприємства Анатолій Чабан. Тепер автомобіль перебуває на базі.

вода

У Чернівцях запрацювала лабораторія з пошуку витоків водиБільше на нашому сайті https://bukovyna.tv

Опубліковано ТРК "Буковина" 28 листопад 2017 р.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here