У Чернівцях з’явилася «Дитяча алея» (ВІДЕО)

95
дитяча алея Чернівці

Висадила її дітвора у парку «Жовтневий». Кожне дерево відтепер закріплене за конкретною дитиною, адже діти перед висадкою пообіцяли піклуватися про них.

Лопати і саджанці викладені в ряд. Через кілька хвилин уся ця малеча візьметься за роботу. Але перед тим – маленький інструктаж і розподіл саджанців. Десятирічний Назар налаштований до праці. Хлопець зізнається, роботи не боїться і знає, що має зробити у житті справжній чоловік.

НАЗАР:  «Посадити дерево. Родити дитину і побудувати дім».

Сонечко. Таку назву дали ці дітки своєму дереву. Однойменно як і їхня група в садочку.  Хоча спільного у них є багато, проте у  дівчат і хлопчаків різне уявлення про те, для чого висаджують дерева.

ЕВЕЛІНА: «Щоб було гарно».

ВЛАД: «Щоб було повітря. Кисень».

ДМИТРО: «Взагалі-то це не природа, а парк».

Хоча  чемно обіцяють…

СОФІЯ: «Будемо сюди ходити і дивитися як воно росте».

Організатори акції зазначають, прагнуть, щоб молодше покоління не засиджувалося перед сучасними ґаджетами, а навчилося піклуватися про навколишнє середовище.дитяча алея Чернівці

АННА ПИЛИПЧУК, СПІВОРГАНІЗАТОР АКЦІЇ: «Хочемо, щоб кожна дитина посадила своє дерево і дала обіцянку, що буде приходити, піклуватися, поливати його. Таким чином дітки стануть ближчими».

КОСТЯНТИН СІНЬКОВСЬКИЙ, ГОЛОВА ГО «ГРОМАДА РИБАЛОК БУКОВИНИ»: «Якщо згуртуватися, то все буде добре. Будуть і сади квітучі, і поля рясні, і майбутнє у наших дітей буде дуже-дуже блакитним».

ВІКТОР: «Старшому – 30. Доньці – 29 і Бог дав третього».

Це пан Віктор розповідає про своє багатство – дітей. Нині допомагає дворічному Сашкові саджати своє дерево. Перед тим практикувалися удома.

ВІКТОР: «Ми вже дома посадили сад чудовий. (Кор.: І він вам допомагав?) Обов’язково».

Сто саджанців розмели вмить. Після висадки дітки констатують, садити дерева справа не з легких.

ДАРИНА: «Що найважче було? Викапувати лопатою яму».дитяча алея Чернівці

Це не остання акція з озеленення, кажуть організатори і пропонують батькам заохочувати дітей до таких «толок», хоча би поблизу свого дому.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here