У Чернівцях відзначили найкращих медиків (ВІДЕО)

165

Вони рятують найдорожче – життя, і найкраща для них винагорода здоров’я  пацієнтів. Своє професійне свято медики України відзначають у третю неділю червня. 42 роки хірургічного стажу, з них 19 практичної роботи. Андріян Іфтодій нині передає свої вміння молодшому поколінню, навчаючи студентів у Буковинському державному медичному університеті.  Він завідувач кафедри хірургії №2, проректор з лікувальної роботи БДМУ та заслужений лікар України. Згадує, чому саме, близько 50-ти років  тому, обрав для себе цю професію.  

АНДРІЯН ІФТОДІЙ, ЗАВІДУВАЧ КАФЕДРИ ХІРУРГІЇ №2 БДМУ, ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ: «Дід помер на моїх очах від кровотечі. Я не міг тоді зрозуміти, чому неможливо зупинити, ось я виросту навчусь і зупиню. Так і сталось. Зупиняємо. Рятуємо».

Лікувати дітей від тяжких недугів. Михайло Гнатюк завідувач відділення кардіоонкогематології Чернівецької обласної дитячої лікарні. Він допомагає діткам долати онкологічні захворювання. Нині у його відділенні на стаціонарі знаходиться 12 маленьких пацієнтів.

МИХАЙЛО ГНАТЮК, ЗАВІДУВАЧ ВІДДІЛЕННЯ КАРДІООНКОГЕМАТОЛОГІЇ  КМУ «ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ»: «Коли дитина виліковується і йде додому, а потім приходить в гості, це саме головне. Не треба ніяких винагород. Коли лікар бачить результат своєї праці для нього це найкраща вдяка і гордість».

Без медсестер неможлива робота будь-якого медичного закладу. Вони допомагають лікарям і доглядають за хворими. Саме медсестра найближча до пацієнта.

ГАЛИНА РАЦА, СТАРША МЕДИЧНА СЕСТРА ВІДДІЛЕННЯ АКУШЕРСТВА ТА ГІНЕКОЛОГІЇ КУ «НОВОСЕЛИЦЬКА ЦРЛ»: «Медична сестра. В медицині 80% її роботи. На медсестринстві тримається уся медична галузь, медицина без нього це як держава без економіки».

МАРІЯ АНДРУСЕНКО,  ГОЛОВНА МЕДИЧНА СЕСТРА КМУ «МІСЬКА ДИТЯЧА ПОЛІКЛІНІКА»: «Медсестра допомагає лікарю, допомагає людям, це як покликання душі».

Близько 10 тисяч працівників медичної сфери нині дбають про здоров’я буковинців. Найкращих з них нагороджували у Чернівцях і вітали із професійним святом.

ОКСАНА АНДРІЄЦЬ, ДИРЕКТОР ДЕПАРТАМЕНТУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ: «Я низько кланяюсь нашим колегам, медичним працівникам, які сьогодні на Сході України віддають частиночку своєї професійної майстерності. Саме за благо і за мир на нашій землі на Український землі».

У Чернівцях відзначили найкращих медиківБільше на нашому сайті https://bukovyna.tv

Опубліковано ТРК "Буковина" 15 червня 2017 р.


ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here