У Чернівцях відзначили день українського добровольця

111

На Алеї Слави  Центрального кладовища у Годилові відбувся молебень та покладання квітів до могил добровольців, учасників антитерористичної операції – Анастасії Горбачової та Андрія Захарова. Вони одні з перших, хто після Майдану поїхав на Схід України захищати батьківщину. Анастасія Горбачова була санінструктором розвідроти у «Правому секторі», загинула шостого квітня п’ятнадцятого року під Маріуполем. Андрій Захаров був сапером п’ятого окремого батальйону Української добровольчої армії. Помер 12 квітня 2016 року поблизу Авдієвки, підірвавшись на міні.

Боєць батальйону «Карпатська січ», Андрій Рудько прийшов на кладовище вшанувати пам’ять Анастасії Горбачової. З нею він познайомився на Чернівецькому Майдані. Разом проходили військову підготовку перед відправкою на Донбас.

АНДРІЙ РУДЬКО, УЧАСНИК АТО: “Вона була жінкою пробивною. Все, що хотіла досягала. У селі Панка були тренування, нас навчали, як стріляти, ми  разом пройшли вишкил.

Коли почалася збройна агресія на Сході України, Володимир без вагань поїхав добровільно захищати батьківщину. Чотири роки був танкістом. За його словами, повернувшись додому, не звик до мирного життя. Досі сниться війна та побратими, котрих вже немає.

ВОЛОДИМИР ГАЛСТУКОВ, УЧАСНИК АТО:Там привикший, там всі один за одного. Ми тут непотрібні. Там ми один за одного, ми там однакові”.

Віддати шану загиблим героям України прийшов і Олександр Семенюк, який служив в 128-мій окремій гірсько-піхотіній бригаді. Про події на Сході чоловік не хоче пригадувати. Каже – ця рана досі болить.

ОЛЕКСАНДР СЕМЕНЮК, УЧАСНИК АТО: Дуже багато людей погинуло. Мої близькі погинули. А я захищаю найголовнішу людину у світі – маму”. 

Вшанували загиблих учасників АТО побратими, пересічні чернівчани та місцева влада. 

Автор – Дмитро Заня                                                           

 

 

 

 

 

 

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here