У Чернівцях відбувся всеукраїнський конкурс робіт з біології (ВІДЕО)

170
біологія чну

63 студенти із 33 вишів України приїхали до Чернівців, аби захистити науково-дослідні роботи з біології на всеукраїнськіому конкурсі.

Студентка Ганна приїжджає до Чернівців із Сум не вперше. Дівчина вже брала участь минулого року в конкурсі, але отримати бажану перемогу їй не вдалося. Отож, нині вирішила спробувати свої сили ще раз. Зізнається,  за час проведений тут, встигла закохатися у місто.

ГАННА АЖАР, УЧАСНИЦЯ (М.СУМИ): «Черновцы нравятся, влюблена в этот город, вообще у вас очень красиво. Хотелось рассказать про наночастички и как они влияют на костную репарацию и мне кажется, это могло бы иметь практическое применение, хотелось бы просто представить эту идею, поучаствовать. Ну, кто не мечтает стать победителем, хотелось бы занять какое-то место».

Юлія – п’ятикурсниця ЧНУ імені Юрія Федьковича. Вважає конкурс  хорошою нагодою отримати нові знання.  У своїй науковій роботі дослідила хімічні сполуки, які використовують при лікувальні захворювань печінки.

біологія чну

ЮЛІЯ МІШИНА, УЧАСНИЦЯ(М.ЧЕРНІВЦІ): «Це – цікаво, як для мене, це – корисний досвід, який я можу черпнути на своїй кафедрі, також дуже хочеться представити наш університет на всеукраїнському рівні. За умов токсичного ураження, за умов медикаментозного гепатиту, який нині є досить актуальним явищем, і також ми досліджуємо метаболічні процеси за умов низько протеїнової дієти, що нині є поширеною проблемою».

Такий всеукраїнський конкурс студентських робіт з біології проводять вже третій рік поспіль. Цьогоріч переможців визначатимуть протягом двох днів у двох секціях: біологія тварин і біологія рослин.біологія чну

МИХАЙЛО МАРЧЕНКО, ДИРЕКТОР ІНСТИТУТУ БІОЛОГІЇ, ХІМІЇ ТА БІОРЕСУРСІВ ЧНУ ІМ. Ю. ФЕДЬКОВИЧА: «Біологія найкраща, найперспективніша і найпотрібніша нині професія, бо біолог, як лікар лікує природу, оберігає природу, зберігає природу і змінює природу на користь людини».

Журі переглянуло 40 надісланих наукових робіт із 25 міст України, але лише 30 із них удостоїлись участі у конкурсі.

ГАЛИНА КОПИЛЬЧУК, ЗАВІДУВАЧ КАФЕДРИ БІОХІМІЇ ТА БІОТЕХНОЛОГІЇ ІНСТИТУТУ БІОЛОГІЇ, ХІМІЇ ТА БІОРЕСУРСІВ ЧНУ ІМ. ЮРІЯ ФЕДЬКОВИЧА, ГОЛОВА ЖУРІ СЕКЦІЇ «БІОЛОГІЯ ТВАРИН»: «Вільне володіння доповіддю, вільна відповідь на запитання, якість презентації і таким чином будуть оцінюватися не тільки самі роботи, але й доповідь студента. Роботи зі столиці відрізняються в кращий бік, вони вищого наукового рівня. А роботи з периферії дещо слабкіші, але теж ми відібрали кращі. Порівнюючи наші роботи із роботами інших учасників, слід відмітити досить непоганий рівень».

Після завершення конкурсу студенти отримають дипломи і побувають на екскурсії  у Хотинській фортеці.

//youtu.be/3sv14hicrSU?t=14m18s

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here