У Чернівцях відбувся міський конкурс стартапів

75
ФОТО: ТРК "БУКОВИНА"

Учасники презентували власні бізнес-ідеї та пропонували своє бачення як покращити місто.

Учасниками конкурсу бізнес-проектів та стартапів стали 40 учнів та студентів з 6 навчальних закладів. Спочатку вони мали  можливість познайомитися та поспілкуватися з підприємцями, які розповіли, як започаткувати свою справу, потім учасники працювали самостійно над презентацією своїх стартапів та бізнес проектів. Катерина Єречук на конкурсі представляла Великокучурівську школу.

КАТЕРИНА ЄРЕЧУК УЧАСНИЦЯ МІСЬКОГО КОНКУРСУ БІЗНЕС-ПРОЕКТІВ ТА СТАРТАПІВ СЕРЕД УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ: “У нас в місті є дуже багато клубів та центів для розвитку дітей пришкільного віку, але зовсім нічого немає для підлітків. Я доволі таки довго думала яку ідею показати вам і останню моєю ідеєю було саме стархаб, я працювала над  ним довго, там люди можуть навчатися для своєї професії. Я прочитала багато чого про стархап там річна програма складається з трьох модулей: комунікація, бізнес проект та соціальний проект. У кожному модулі ми зможемо навчитися щось новому”.

Студенти політехнічного коледжу Федір Москаленко та Марія Федик підготували проект безпечне місто. Для чернівчан проводитимуть екскурсії.

ФЕДІР МОСКАЛЕНКО  УЧАСНИК МІСЬКОГО КОНКУРСУ БІЗНЕС-ПРОЕКТІВ ТА СТАРТАПІВ СЕРЕД УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ: “Це є основною ціллю проводити  разом з екскурсією проводити лекції на тему ВІЛ СНІД та як вберегтися від цього. Повідомити людей які групи є у зоні ризику та виявити людей яким потрібна допомога. Також є ще одна тема про сексуальні меншини, як вберегти себе від дискримінації, щоб їх не зацькували в школі. Також є як дівчатам та жінкам вберегти себе на вулиці, курси самооборони”.

Марія Федик УЧАСНИЦЯ МІСЬКОГО КОНКУРСУ БІЗНЕС-ПРОЕКТІВ ТА СТАРТАПІВ СЕРЕД УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ: “Учасники цього проекту люди які зацікавлені в тому, щоб вберегти себе, вберегти своїх близьких. На мою думку дітям не буде цікаво слухати про збереження від зараження, поро сексуальне життя та як себе вберегти. Це все ж спрямовано на молодих людей на людей свідомих, які можуть якимось чином вплинути на своє життя і життя своїх близьких”.

СЕРГІЙ КІЗІМА СПІВОРГАНІЗАТОР МІСЬКОГО КОНКУРСУ БІЗНЕС-ПРОЕКТІВ ТА СТАРТАПІВ СЕРЕД УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ: “Учасниками заходу є сам е старшокласники. Які власне не байдужі до власного міста і в них формується елементарні навички підприємницької діяльності, вони зіштовхнулися з вибором майбутньої професії і сьогодні ми хочемо допомогти їх в першу чергу познайомити їх з цікавими та успішним підприємцями надихнути обрати їх певну професію чи це айті сфера чи це архітектура. А по-друге десь почути від діток, як найактивнішої складової міста, що в ньому не так, що варто покращити”.

Учасники міського конкурсу стартапів отримали на пам’ять про захід подарунки: чашки, книги та бізнес видання.

АВТОР: ДМИТРО ЗАНЯ

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here