У Чернівцях відбувся конкурс на кращу родинну казку

165

Малюки разом з батьками стали казкарями. І через створених героїв розповідали, чому важливо берегти навколишнє середовище. Щотижня до дитячого клубу «Казка завжди поруч» запрошують чернівецьких казкарів, а ще організовують тут вистави, виставки та майстер-класи. Цей захід – особливий. Адже серед дітей – не тільки слухачі, а й автори родинної казки. Настя тут не вперше. Нині разом з мамою Юлею демонструють спільне творіння.

АНАСТАСІЯ МІЛІМОНКО, УЧАСНИЦЯ КОНКУРСУ «РОДИННА КАЗКА»: «Казка про те як я буду вчитися танцювати. Мій перший танець подарував соняшник. Ми тут вчимося малювати, робити аплікації. Тут дуже цікаві зустрічі з казкарками».

А от Валерій з мамою Людмилою розповіли про сумне жабеня, якому довелося жити у брудній річці.

ЛЮДМИЛА ТА ВАЛЕРІЙ РАДИКИ, УЧАСНИКИ КОНКУРСУ «РОДИННА КАЗКА»:  «Це наша спільна робота. Валерій буде допомагати, біля малюнку, а мама буде читати. Ми зачепили тему сміття і бруду».

Член журі конкурсу «Родинна казка» Жанна Одинська каже, екологічному вихованню потрібно приділяти увагу з дитинства.

ЖАННА ОДИНСЬКА, ЧЛЕН ЖУРІ КОНКУРСУ «РОДИННА КАЗКА»,  ЛАУРЕАТ МІЖНАРОДНОЇ ЛІТЕРАТУРНО-МИСТЕЦЬКОЇ ПРЕМІЇ ІМЕНІ ОЛЬГИ КОБИЛЯНСЬКОЇ: «Тема, яка задана – екологія – дуже важлива. Всі повинні зараз розуміти: і дорослі, і діти. Це ми відчули сьогодні, що діти це розуміють. І ті казочки, які ми чули. І діти, які чули, усвідомили, що землю треба берегти. Землю, природу».

Переможених у конкурсі не було. Усіх авторів відзначили.

ЛІДІЯ АНЦИПЕРОВА, ОРГАНІЗАТОР ДИТЯЧОГО КЛУБУ «КАЗКА ЗАВЖДИ ПОРУЧ»:  «Нам дуже хотілося би, щоб наші родини створювали казки театралізовані. Щоб це не була статична казочка. Щоб тут були персонажі. Маленький міні-театр».

Організатор дитячого клубу «Казка завжди поруч» Лідія Анциперова каже, вже цієї суботи до малюків прийде нова казкарка. Тож почути її твори зможуть усі охочі.

У Чернівцях відбувся конкурс на кращу родинну казкуБільше на нашому сайті https://bukovyna.tv

Опубліковано ТРК "Буковина" 6 листопад 2017 р.

Алла Подлєсна

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here