У Чернівцях відбувся 16 загальноміський конкурс «Студент року 2017»

248
студент року

У конкурсі взяли участь 13 студентів. Це переможці відбіркових турів, що відбувалися у вищих навчальних закладах міста.

Тематикою цьогорічного конкурсу стали інформаційні технології та їх місце в житті молоді. Фотогазети учасників були оформлені в стилі сторінок із популярних соцмереж. Під час туру «Приємно познайомитись» кожен конкурсант розповідав про себе знаходячись в рамці, стилізованій під екран смартфону. А у підсумковому конкурсі «Віртуальна реальність» учасники у формі театрального дійства розкрили глядачам всі переваги та недоліки життя у віртуальності.

За підсумками конкурсу третє місце поділили між собою Яна Таранюк, студентка Буковинського державного медичного університету та Андрій Бельцик, який представляв Чернівецький індустріальний коледж. Друге місце посіла Дар’я Шадріна, студентка ІV курсу Училища мистецтв імені Сидора Воробкевича. Перше місце здобув Василь Добровольський,  студент ІІІ курсу Чернівецького торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету.

ВАСИЛЬ ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ, ПЕРЕМОЖЕЦЬ КОНКУРСУ «СТУДЕНТ РОКУ 2017»: «Студент року – це класно! Мені подобається, я захоплений цим всім… Так, було важко, реально було важко, з роботою проблеми, часу немає, але я зміг, я це зробив. І мені подобається».

Гран-прі конкурсу отримала Анастасія Ілащук, яка представляла Чернівецький національний університет ім. Ю.Федьковича.

АНАСТАСІЯ ІЛАЩУК, ВОЛОДАРКА ГРАН-ПРІ КОНКУРСУ «СТУДЕНТ РОКУ 2017»: «Коли уже є це полегшення, коли справдилось усе, що ми хотіли, – оце найкраще в цьому конкурсі. Готувалася як і всі, ретельно, щодня репетиції від 9 ранку до 9 вечора. Ми дуже задоволені».

студент

В Чернівцях обрали кращого студента року 2017Більше на нашому сайті https://bukovyna.tv

Опубліковано ТРК "Буковина" 5 грудня 2017 р.

Надія Руснак

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here