Короткометражка «Принцеса і людожер» брала участь у двох фестивалях – в Києві та Херсоні. На фестивалі «Де кіно» увійшла в дев’ятку зі 150 фільмів у жанрі «драма». І хоча фільм не став переможцем (обирали тільки одну роботу) , автори задоволені результатом.

Режисер Світлана Новицька розповідає: давно планувала відзняти фільм про безпритульних дітей. Довго виношувала ідею. Фільм мав робочу назву «Паралельні світи», а коли створила ляльку для зйомок, назвала  фільм «Принцеса та Людожер». Сюжет короткометражки інтригуючий:  між двома дівчатками виникають не прості стосунки. Вони ніби живуть у паралельних світах.

СВІТЛАНА НОВИЦЬКА, АВТОР ТА РЕЖИСЕР ФІЛЬМУ «ПРИНЦЕСА ТА ЛЮДОЖЕР»: «Ми показуємо, що добро не зажди є добром. Інколи воно є фальшивим.».

На зйомки та монтаж фільму було дуже мало часу, бо готувався для фестивалю. Долучилося дуже багато людей, яких «зачепила» ця непроста тема: викладачі музичної та художньої шкіл міста,  вихованки дитячої театральної студії при Чернівецькому академічному  облмуздрамтеатрі.

ДМИТРО МЕНДРИШОРА, ЛЕЙТЕНАНТ ПОЛІЦІЇ: «Долучилося управління Національної поліції, щоб допомогти відзняти фільм, дали своїх хлопців, які були не проти і проявили навіть акторські здібності».

Світлана Новицька – автор низки цікавих телевізійних  передач, короткометражка – новий досвід для режисера. Нині разом з командою вона працює над фільмом з елементами містики. А в планах – відзняти мюзикл за власною п’єсою. Валентина Бондар, телеканал «Буковина»

кфно

У Чернівцях в медіа-центрі «Belle Vue» відбулася презентація корометражного ігрового фільму «Принцеса і людожер»Більше на нашому сайті https://bukovyna.tv

Опубліковано ТРК "Буковина" 17 листопад 2017 р.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here