У Чернівцях в медіа-центрі BELLE VU відкрили виставку «Статус: Зникаючий»

71
ФОТО: ТРК "БУКОВИНА"

Організована вона трьома художницями аби привернути увагу до зникаючих видів тварин в Україні. На виставці представлені 20 картин. Роботи виконані у цифровій та аналоговій графіці. На них зображені тварини, які знаходяться у Червоній книзі України.

КАТЕРИНА ГЕНРІХ УЧАСНИЦЯ ВИСТАВКИ: “Ми є починаючі ілюстратори і ми хотіли спершу просто пережити виставковий досвід. Ми подумали, що було б набагато краще, якби ще виставка мала у собі більш глибшу мету і ми подумали, що це можна поєднати з якоюсь темою і тема зникнення тварин є досить актуальною на сьогодні. Найближча мабуть журавель степовий. Було дуже приємно працювати над цією роботою, бо мені дуже подобається журналі, їх було цікаво малювати. Шкода, що їх залишилося дуже мало і хотілося дуже круто зробити цю роботу, щоб привернути увагу”.

 ТЕТЯНА ПРОДАН УЧАСНИЦЯ ВИСТАВКИ: “Представлено у мене 6 робіт це тварини, зникаючі види з Червоної книги України.  Я хотіла урізноманітнити, щоб намалювати і птаха і  рибу і тварину яка мешкає на болоті, як наприклад норка європейська. Через те, що сільське господарство активно розвивається це втручання в природу і норкам немає де мешкати”.   

 Оригінали картин можна купити. 75% вилучених коштів планують витратити  на  допомогу бурим ведмедям, які живуть у притулку «Домажир», що на Львівщині.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here