У Чернівцях пройшли змагання із боксу  «ВІДКРИТИЙ РИНГ» (ФОТО)

247
бокс чернівці відкритий ринг

Понад 100 боксерів зійшлися на локомотивівському ринзі. Усе для того, аби показати, чи готові вони виступати на регіональних та всеукраїнських першостях. Та перед цим юні спортсмени під оплески зустріли Степана Грекула, котрий став першим в історії буковинського боксу призером чемпіонату Європи.    

СТЕПАН ГРЕКУЛ, БРОНЗОВИЙ ПРИЗЕР ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ З БОКСУ: «Я зайняв третє місце, так, як я надіявся, зачепився за медальку, звичайно хотілося краще виступити, ну вже що сталося».

Опісля розпочалися боксерські двобої. Юні спортсмени викладалися на повну. В категорії 44 кілограми виступив дванадцятирічний Олександр. Для хлопця ці змагання не нові, адже не так давно він здобув «золото» на боксерському турнірі «Кубок Гетьманів» у Хотині. Уже тепер і тут націлився на перемогу.

ОЛЕКСАНДР, БОКСЕР: «Дуже бойовий, вдумливий тут треба дуже добре думати і прагну тільки до перемоги».

Такі відкриті ринги проводять щомісячно. Нині долучили до виступів на них не тільки буковинських боксерів, а й гостей з інших регіонів та країн.

ІВАН ІЛІКА, КЕРІВНИК СК «ЛОКОМОТИВ»: «Сьогодні багато учасників з Молдови, Хмельницького, з Івано-Франківського з Каманяця-Подільського, але основна подія, це те що Степан Грекул повернувся з румунського міста Браїла бронзовим призером».

Переможцям турніру з боксу «ВІДКРИТИЙ РИНГ» вручили грамоти. Наступні змагання пройдуть вже всередині квітня.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here