У Чернівцях проходить Всеукраїнська олімпіада з медичної біології (ВІДЕО)

263
Всеукраїнська олімпіада з медичної біології

36 студентів із 13 медичних вишів приїхали до Чернівців на 2 етап Всеукраїнської олімпіади з медичної біології. Місце проведення вибрано невипадково, адже БДМУ має значні наукові напрацювання з цього предмету.

Олександра – майбутній стоматолог із Івано-Франківська. Дівчина розповідає, перший етап був доволі складним, але все ж таки задоволена, що змогла отримати перемогу і нині приїхати до Чернівців, аби позмагатися з найкращими українськими студентами.

ОЛЕКСАНДРА НЕЧИПОРЧУК, СТУДЕНТКА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОГО МЕДИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ: «Була налаштована на перемогу, була хороша підготовка, а також дуже приємне сприяння кафедри. Нас гарно опитували, ставили цікаві питання, олімпіада проходила в стилі обговорення. Тому дуже важливо було вміння триматися, правильно говорити».

Чернівчанка Діана навчається в Буковинському державному медичному університеті, як справжній першокурсник хоче все і зразу. А тому бере активну участь у різних наукових заходах, уже встигла показати свої знання у Києві на Всеукраїнській олімпіаді з хімії, тепер вже взялася за біологію.Всеукраїнська олімпіада з медичної біології

ДІАНА РУДЕЙЧУК, СТУДЕНТКА БУКОВИНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО МЕДИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ: «Це не лише біологія, це генетика, генна інженерія, дуже перспективна наука, галузі. Тому задумаюсь навіть пов’язати своє майбутнє з цією наукою , а олімпіада, це як безцінний досвід, можливість познайомитися з багатьма новими людьми , однодумцями і звичайно і просто гарно провести час».

А ось студентки Ірина та Анастасія представляють Сумський державний університет. До олімпіади готувалися ретельно. Гадають, що такий «мозковий штурм» перед екзаменаційною сесією дозволить покращити свої знання.

АНАСТАСІЯ СИНДЮК, СТУДЕНТКА СУМСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ:«Вважаю, що перед початком сесії олімпіада є дуже гарним «струсом», вона допоможе зняти стрес, втомленість, познайомитись з новими людьми, поділитися знаннями, просто відпочити і змінити обстановку».Всеукраїнська олімпіада з медичної біологіїІРИНА ЛУГОВИК, СТУДЕНТКА (СУМСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ): «Також здобуття досвіду, в майбутньому я планую взяти участь ще у багатьох олімпіадах».

Основне завдання, це не лише виявити переможців, а й майбутніх науковців, можливо й реформаторів медичної освіти, кажуть організатори цієї олімпіади.

ІГОР ГЕРУШ, ПРОРЕКТОР З НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНОЇ РОБОТИ БДМУ: «Основна мета – це підтримка обдарованої молоді, виявити найкращих студентів ВНЗ України, оцінити їх знання, для того, аби в подальшому ми могли залучити їх до наукової роботи, щоб ми могли включати їх до різних грантових проектів».

На учасників олімпіади чекає 3 тури змагань, які поєднують всебічні наукові знання.

РОМАН БУЛИК, ЗАВІДУВАЧ КАФЕДРИ МЕДИЧНОЇ БІОЛОГІЇ ТА ГЕНЕТИКИ БДМУ, ГОЛОВА ЖУРІ: «Перший тур – це комп’ютерне тестування. Будуть пропонуватися 60 тестових завдань. Другий тур передбачає опис мікро- та макропрепаратів. І третій тур – це інтегроване письмове завдання, де студенти дадуть розгорнуті відповіді на 4 запитання».

Переможці олімпіади будуть відомі вже 28 квітня, отож вся боротьба ще попереду.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here