У Чернівцях презентували геопортал міста

71

Карти ремонту доріг, парків та скверів, дитячих майданчиків, освітніх та культурних установ. Сьогодні у Чернівцях презентували геопортал – де зосереджена інформація про життєдіяльність міста.

Інтернет адреса геопорталу  map.city.cv.ua

ТЕТЯНА ЛЕБУХОРСЬКА, НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ КОМП’ЮТЕРНО-ТЕХНІЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ: “Коли ми відкриваємо геопортал ми бачимо ось таку загальну інформацію. Де ми можемо одразу перейти на карту, або можемо ознайомитись із тими  розділами інформаційними, які є на геопорталі. Можна перейти у розділ, наприклад у розділ тимчасових споруд. Ми давно на сайті публікуємо про перелік дозволів на тимчасові споруди. А тепер ми цей перелік можемо бачити безпосередньо на карті. Це є і зручніше і наочніше Кожен мешканець може перевірити той чи інший МАФ, ту чи іншу споруду, чи має вона дозвіл на розміщення в тому чи іншому місці”.

Окрім інших розділів на сайті є історико-архітектурний план, адресний реєстр міста, карти затверджених парків, скверів та дитячих майданчиків.

ІВАН КОСТЯК, КЕРІВНИК ПРОЕКТУ: В нас є детальні аналізи, які стосуються культурних установ, освітніх, медичних закладів. Цей великий масив інформації був візуалізований. Це дає змогу пересічному мешканцеві дізнатись про той стан речей, який в нас є”.

У міській раді планують і далі поповнювати геопортал новою інформацією про Чернівці.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here