У Чернівцях правоохоронці затримали заступника міського голови Володимира Середюка

122
ФОТО: "МОЛОДИЙ БУКОВИНЕЦЬ"

Сьогодні о 12.30 правоохоронці вивели чиновника із приміщення міської ради та повели його до синього мікроавтобуса на вулиці Емінеску, після чого чоловіка доправили до Києва, про це повідомляє прес-служба прокуратури м. Києва. 

«Співробітники Служби безпеки України під процесуальним керівництвом прокуратури викрили на хабарах керівництво державної акціонерної компанії «Хліб України». Правоохоронці встановили, що топ-менеджери компанії спільно із заступником міського голови Володимиром Середюком вимагали гроші від бізнесмена. За сто тисяч гривень на місяць гарантували підприємцю не розірвання договору оренди частини майнового комплексу одного з дочірніх підприємств «Хліб України». 

Оперативники спецслужби зафіксували отримання зловмисниками першої щомісячної оплати. Після перерахування на банківський рахунок другого «траншу», співробітники СБУ України затримали у Києві керівника та юриста державної компанії, у Чернівцях ‒ заступника мера та керівника дочірнього підприємства.

Наразі вирішується питання стосовно повідомлення фігурантам справи про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here