У Чернівцях почали реалізовувати проект «Громадський простір (зона відпочинку) на Гравітоні»

82
ТРК "Буковина"

У Чернівцях почали реалізовувати проект «Громадський простір (зона відпочинку) на Гравітоні», який минулоріч став переможцем програми «Бюджет участі». Наші журналісти побували на місці будівництва та дізналися, як рухаються роботи.

Проект передбачає повну модернізацію цього дитячого майданчика. Зараз тут створюють живий газон.

ОКСАНА ФИЛИПЧУК, ЧЛЕН ІНІЦІАТИВНОЇ ГРУПИ: «Тут буде відпочинкова зона, яка буде складатися з декількох таких ділянок, де буде футбольне поле відновлене реставроване, де буде реставрована конструкція гімнастична. Буде доповнено штучним покриттям, буде великий ігровий комплекс для діток. Буде відпочинкова зона для людей, які спокійно хочуть відпочити – тобто це вуличні меблі, павільйончики, столики для гри в шахи. І доріжки теж будуть облаштовані так, щоб можна було поганяти на роликах, на скейтах.»

ЛЮБОВ ГАВРИШ, ЖИТЕЛЬКА МІКРОРАЙОНУ ГРАВІТОН: «Ця ідея дуже добра щоб діти мали де гратися.»

ФЕДІР ВАКАРЧУК, ЖИТЕЛЬКА МІКРОРАЙОНУ ГРАВІТОН: «Хотілося б, щоб і далі так робили і не тільки тут.»

ОЛЬГА КНІГНІЦЬКА, ЖИТЕЛЬКА МІКРОРАЙОНУ ГРАВІТОН: «Ми надіємося, що щось буде хороше, що це будівництво не затягнеться, що діти наші зможуть гратися і внуки. Що все буде добре, не буде отут розрито, не залишиться так надовго.»

Сьогодні будівельників на місці немає.

ОКСАНА ФИЛИПЧУК, ЧЛЕН ІНІЦІАТИВНОЇ ГРУПИ: «Сьогодні привезли Гравій. Над душею у них не стоїмо, але я бачу, що роботи ідуть.»

Будівельники коментувати роботи до їх завершення відмовилися.

 

 

 

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here