У Чернівцях підписали Меморандум щодо передачі земельних ділянок з державної у комунальну власність ОТГ

137

Ця угода дозволить ОТГ розпоряджатися землею сільськогосподарського призначення, яка розташована за межами населених пунктів.

Меморандум підписали голови ОТГ з Головним Управлінням держгеокадастру у Чернівецькій області. Передача земель триватиме до кінця року. За цей час буде проведена інвентаризація земельних ділянок.

Голови ОТГ кажуть, використання цих земель стане додатковим джерелом фінансування громад та можливістю розвивати сільське господарство.

ГРИГОРІЙ ВАНЗУРЯК, ГОЛОВА ГЛИБОЦЬКОЇ ОТГ: «Перевага у тому, що ОТГ безпосередньо буде розпоряджатися цією землею, слідкувати за її використанням і отримувати кошти до бюджету. Громада плануватиме певні ділянки для свого розвитку. Наприклад, визначать, що на цій території будуть розвивати сільське господарство, або промислові парки”.

ВАСИЛЬ ТОДОРЕНЧУК, ГОЛОВА КУЧУРІВСЬКОЇ ОТГ: «Задовільнити потреби землею. У нас це досить накладно в тому сенсі, щоб ми могли забезпечити землею АТОшників. Також у нас є за межами населених пунктів будівництва житлових будинків і люди не можуть отримати документи на них. Продати не можуть. Це питання тепер буде закрите. Ми будемо перевіряти, де та земля є, як використовується і чи сплачується за неї податок. Це найголовніше. Якщо людина використовує землю – має сплатити».

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here