У Чернівцях підписали Меморандум про співпрацю у впровадженні антикорупційних реформ

74

На початку нинішнього року Європейський Союз у співпраці з Королівством Данія започаткували в Україні антикорупційну ініціативу з бюджетом 16 мільйонів євро. Програма розрахована на три роки. Метою цієї ініціативи є посилення діяльності новостворених антикорупційних інституцій та зміцнення зовнішнього контролю за процесом реформування громадянського суспільства.

У Чернівцях меморандум про співпрацю у впровадженні антикорупційних реформ підписали міський голова Олексій Каспрук та очільниця Антикорупційної ініціативи Європейського Союзу в Україні Ека Ткешелашвілі.

ОЛЕКСІЙ КАСПРУК, ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА: «Завдяки цій європейській ініціативі протягом декількох років ми за допомогою експертів будемо аналізувати наші антикорупційні ризики, які є в системі роботи міської ради. Докладати максимум зусиль, аби наша діяльність була більш прозорою і відкритою для жителів міста. Це має сприяти пониженню рівня корупції у Чернівцях».

ЕКА ТКЕШЕЛАШВІЛІ, ГОЛОВА АНТИКОРУПЦІЙНОЇ ІНІЦІАТИВИ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ В УКРАЇНІ: «Цей проект важливий як для Європейського Союзу так і для Королівства Данія. Він буде допомагати Україні розвивати механізми боротьби з корупцією. І це важливо не лише на центральному рівні, а й на місцях. Це допоможе розвиватись бізнесу, громадянському суспільству».

Меморандум набирає чинності з дня його підписання та буде діяти до 14 грудня 2019 року. Окрім Чернівців антикорупційна програма Європейського Союзу буде реалізовуватись ще у 5 містах України.

У Чернівцях підписали Меморандум про співпрацю у впровадженні антикорупційних реформБільше на нашому сайті https://bukovyna.tv

Опубліковано ТРК "Буковина" 11 жовтня 2017 р.

Петро Голопапа

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here